«Перлина» Червоного Парутиного

Новости, Репортер

  12 Янв , 2010

Різдво – чарівне свято, коли багато людей вірять у можливість дива. Це свято сім’ї, коли діти приїжджають до батьків, онуки – до бабусь і дідусів, щоб разом, у сімейному колі, в теплій атмосфері зустріти свято народження Христа. Саме таке чарівне і по-своєму родинне свято відзначали напередодні Різдва мешканці села Червоне Парутине Очаківського району.

 

6 січня у цьому селі відкривали дитячий садочок. «Він не функціонував більше 10 років, – розповідає голова Острівської сільської ради Ольга Петрівна Бабій. – До цього дітей підготовчої групи возили в Острівку (сусіднє село), але туди також возили дітей із двох сіл – Матросівки й Острівки, – тому місця не вистачало, і діти здебільшого сиділи вдома».

 

Але завдяки допомозі обласної ради, яка загалом виділила 220 тис. грн., районної та сільської рад, які разом виділили 30 тис. грн., реконструкція і відкриття дитячого садочка знову стали можливими. «Ви знаєте, – зазначила радник голови обласної ради з гуманітарних питань Таміла Іванівна Бугаєнко, – знайти 200 тисяч навіть в обласному бюджеті не так вже й просто. Я вдячна і районній раді та районній адміністрації, сільському голові за те, що підтримали нашу ініціативу. Таким чином, спільними зусиллями можна робити хороші справи для нашого населення».

 

Сам ремонт відбувався у декілька етапів: у 2008‑му відремонтували систему газопостачання та опалення, а у 2009‑му відновили каналізацію та водопостачання, зробили ремонт приміщення. Тепер 20 діточок мають змогу відвідувати дитячий навчальний заклад, а за необхідності їх кількість може бути збільшена до 45, адже саме на таку кількість дітей і розрахований дитсадок «Перлина».

 

Звичайно ж, як годиться на кожному святі, не обійшлося без подарунків. Дитячий садок отримав необхідну побутову техніку, а малята – бажані іграшки й солодощі. Чимало слів вдячності було сказано у цей день на адресу тих, хто долучився до вирішення проблеми. А це, насамперед, народний депутат України, голова Миколаївської обласної організації Партії регіонів Микола Петрович Круглов, який вже давно опікується проблемами Острівської сільської ради, «хрещений батько» дитсадка, голова районної ради Олександр Федорович Росинець, завдяки якому заклад було укомплектовано іграшками, а кожен вихованець отримав набір канцелярських приладів; керівництво підприємства «Рабуста-Агро-Інвест», компанії, яка проводила ремонтні роботи і профінансувала придбання меблів для дитсадка, та багато інших меценатів.

 

«Якщо кожен раз на всі ваші проблеми буде відгукуватись така кількість депутатів, така кількість представників виконавчої влади, тоді ви будете знати, що не покинуті, не залишені один на один, і тоді будь-яка проблема, яка у вас виникатиме, завжди буде вирішуватись», – підсумував Микола Круглов.
Усі, хто допомагав у відновленні дитячого садочка, почули слова вдячності не лише від вихователів, батьків, але й від самих маленьких вихованців, які привітали усіх присутніх веселими віршиками.

 

Тетяна КОРЕНКІВСЬКА
Фото автора
Очаківський район

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ