Про роботу малих промислових підприємств Миколаївської області у 2008 році

Новости, Экономика

  5 Янв , 2010

Головне управління статистики продовжує публікацію результатів діяльності малих підприємств – суб’єктів підприємницької діяльності області за 2008 рік.

 

За рік промисловими малими підприємствами реалізовано продукції на 909 млн. грн., що відповідає другій позиції серед основних видів економічної діяльності (більший обсяг реалізації, як і у попередньому році, забезпечили малі торговельні підприємства). За видами промислової діяльності третину реалізованої продукції забезпечили підприємства машинобудування, 22 % – харчової промисловості, 12 % – металургійного виробництва, 9 % – з виробництва шкіри та виробів з неї, 6 % – з виробництва гумових та пластмасових виробів.

 

Внесок малих підприємств у загальнообласний обсяг реалізації промислової продукції залишився невеликим і становив 7 %. Це зумовлено, в першу чергу, тим, що у регіоні сконцентровано могутній промисловий потенціал, представлений великими та середніми підприємствами.

 

На малих промислових підприємствах зайнято 9 тис. найманих працівників, або 13 % загальної кількості працюючих у промисловому секторі економіки області. Середня заробітна плата одного найманого працівника становила 875,20 грн., що вдвічі менше, ніж у цілому по промисловості області.

 

Головне управління статистики в Миколаївській області

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ