Сигналізація – як сучасний оберіг

Новости, Право

  26 Янв , 2010

Люди повсякчас себе оберігали: в різні епохи захищали людей віщуни, шамани, які виготовляли своєрідні обереги, форми яких були найрізноманітнішими. З тих часів минуло багато літ, але і сьогодні ми намагаємося будь-що оборонити себе від біди і також користуємося оберегами. Для різних цілей – різні обереги.Своєрідним захисником-оберегом стала для обачливих власників одного з магазинів міста Миколаєва охоронно-пожежна сигналізація, яка замикається на пульті централізованого спостереження у працівників Державної служби охорони при УВМС України в Миколаївській області. Так, у переддень старого Нового року, а точніше в ніч на 13 січня, від чергової частини пульту централізованого спостереження Державної служби охорони наряд міліції отримав повідомлення про надходження сигналу «Тривога» з магазину, що охороняється. Правоохоронці відреагували миттєво. За три хвилини дісталися об’єкта, блокували його та почали здійснювати огляд. Одного зі злочинців затримали на місці, він саме збирався «вийти» через чорний хід. Побачивши міліцію, пустився бігти, але досвідчений міліціонер ДСО зупинив його. Спочатку – попередженням про застосування вогнепальної зброї. Але, оскільки злодій на послухався, то зробив постріл угору. Психологічний фактор – фактор страху спрацював, хлопець був затриманий.

 

У тісній співпраці наряд ДСО та слідчо-оперативна група Центрального РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області виявили ще одного із зловмисників, якого затримали на вулиці. Його місією було чатувати на небезпеку, але із завданням він не впорався. Найвинахідливішого крадія міліціонери затримали на горищі будівлі, де розміщувався магазин. Він проломив шифер та заліз до приміщення, взявши те, «чого бажала душа». Збирався вже йти, але, почувши постріли, злякався та причаївся. Втекти швидко не було можливості, тим паче, що не хотілося полишати чималу «здобич» (4 тисячі гривень, спиртні напої та тютюнові вироби). При огляді шляху проникнення до приміщення було виявлено пролом у даху. А службово‑розшукова собака натрапила на слід злодюжки та привела правоохоронців на горище, де й затримали молодика.

 

Слідчим відділом Центрального РВ ММУ УМВС порушено кримінальну справу за ознаками ст. 185 КК України, ведеться слідство.

 

Марина ХЕРОВИМЧУК,
СЗГ УМВС України
в Миколаївській област
і

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ