Свято польської колядки

Культура, Новости

  26 Янв , 2010

У суботу у міському Будинку вчителя пройшли заходи з нагоди Різдвяних свят, організовані Миколаївським обласним товариством поляків (керівник Є.Селянська).
З привітаннями до присутніх звернулися голова Ради національних товариств Миколаївської області М. Каймаразов, ксьондз-вікарій римо-католицького костьолу Св. Йосипа отець Петро, головний спеціаліст відділу у справах національностей облдержадміністрації Т. Пилипчук.У рамках заходів відбувся концерт ансамблю Миколаївського обласного товариства поляків та ансамблю українсько-польського фольклору «Ластівки – Jaskolki» (м.Київ). Художній керівник – заслужений працівник культури України, заслужений діяч Польщі Вікторія Радік.
Присутні почули колядки польською та українською мовами у чудовому виконанні студентки І курсу Миколаївського вищого музичного училища В. Колобової, якій акомпанував на гітарі О. Грабовський.
Студентки V курсу факультету іноземних мов ЧДУ ім. Петра Могили сестри Ольга та Юлія Григорян розповіли про історію виникнення колядок, різдвяні традиції польського народу.
Почувши дивний спів заслуженого працівника культури України, заслуженого діяча Польщі Вікторії Радік та ансамблю українсько-польського фольклору «Ластівки – Jaskolki», ніби дитятко Христос босими ніжками пробіг по серцю та душі.
Захід, в якому взяли участь члени обласного товариства поляків, студенти вузів Миколаївщини, громадськість міста пройшов у дружній та теплій атмосфері, сприяв зміцненню міжнаціонального миру та злагоди у багатонаціональному суспільстві області.
Відділ у справах національностей облдержадміністрації

Сообщение:

*

НОВОСТИ