Вбив на очах у матері

Новости, Право

  5 Янв , 2010

Як говорять у народі, горілка ще нікого до добра не доводила. От і ця історія закінчилася трагічно через оковиту.

 

Вечір у родині починався, як завжди. Після роботи подружжя зібралося вдома та розпочалось застілля. В селі репутація у родини була дуже поганою: дружина – позбавлена батьківських прав, дітей виховує мати чоловіка. А ще подружжя надміру пиячило, тому люди на роботу брати їх не хотіли. Лише одне заняття, за що вони мали шматок хліба та пляшку, – це пасли сільську худобу.

 

Того вечора Оксана та Сергій були не самі, до них у гості зайшла мати жінки, яка також вела подібний спосіб життя, тож і завітала до дітей «перехилити чарочку». І все, здавалося б, відбувалось, як завжди – говорили, розпивали спиртне. Та у Сергія почав псуватися настрій, бо кохана дружина відмовилася готувати йому вечерю. Довго просити він її не став, а відразу «приклався руками». Вигнавши Оксану в хурделицю на вулицю і зачинивши двері на замок, продовжував пити із «рідненькою» тещею.

 

Жінка почала замерзати та попросилася до хати. Чоловік трохи подобрів та пустив непокірну дружину додому. Вирішили випити «за мир». Але після чергової чарки згадка про непокору Оксани почала будити в Сергієві лють, і, схопивши бильце від дивана, він став бити її по голові. Коли схаменувся, то налив коханій дружині 100 грамів «лікувальної мікстури», після чого Оксана заснула.

 

Але прокинутися жінці так і не довелося, від отриманих тілесних ушкоджень вона померла. Мати свою дитину і не збиралася захищати, бо товаришем їй був той, хто наллє побільше. І на те, що дочка заснула біля столу на підлозі, теж ніяк не відреагувала, а просто продовжила пиячити із зятем.
Співробітники Березанського РВ УМВС затримали підозрюваного. Порушено кримінальну справу. Ведеться слідство.

 

Марина ХЕРОВИМЧУК,
СЗГ УМВС України в Миколаївській області

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ