Далі – без наших

Усе менше залишається в українських спортсменів надій отримати бодай одну нагороду на зимових Олімпійських іграх у канадському Ванкувері. Перелік невтішних результатів поповнила, на жаль, минулої неділі
і миколаївська фристайлістка, майстер спорту міжнародного класу Ольга Волкова. Наша 23-річна землячка не змогла пройти до фіналу, посівши у кваліфікації чотирнадцяте місце. Прикро, але Олі не вистачило всього кількох балів, аби 24 лютого посперечатись за олімпійські нагороди у числі дванадцяти кращих лижних акробатів планети.
Втім, не краще виступили і дві інші представниці України у цьому виді спорту: Надія Діденко та Ольга Полюк у загальному заліку кваліфікації посіли відповідно тринадцяте та двадцять перше місця і теж вибули із змагань.
А ось, дивлячись на переможницю попередніх змагань, одразу і не зрозумієш – радіти чи засмучуватись, адже перше місце впевнено посіла наша колишня землячка, а нині представниця Білорусі Алла Цупер.
Залишалося сподіватись, що краще виступити на Олімпіаді-2010 зможе ще один миколаївський фристайліст, майстер спорту міжнародного класу Олександр Абраменко. Підстави для оптимізму були, адже останнім часом Сашко демонстрував непогані результати, а на останній світовій першості був п’ятим. Але, на жаль, кваліфікаційні змаганнях залишили за бортом олімпійських змагань і нашого земляка: у підсумку він посів передостанню сходинку і вибув з подальшої боротьби.
Загалом, виступ наших майстрів чоловічого фристайлу можна назвати провальним, адже три останні місця посіли саме українські спортсмени.
Петро ІЛЬЇН

Сообщение:

*

НОВОСТИ