Героїчній пам’яті вірні

Культура, Новости

  11 Фев , 2010

СБУ передала cистемі бібліотек для юнацтва на Миколаївщині добірку книг, присвячених Перемозі у Великій Вітчизняній війні.

 

8 лютого 2010 року Управління СБ України в Миколаївській області долучилося до регіонального марафону воєнної книги «Ми тій пам’яті вірні!», присвяченого 65‑й річниці Великої Перемоги.
На відкритті марафону, який відбувся в бібліотеці-філії № 7 м. Миколаєва, своїми спогадами ділилися ветерани Великої Вітчизняної війни та учасники збройних конфліктів, що відбулися пізніше. Перед учнями міських загальноосвітніх шкіл виступили діючі та колишні співробітники органів безпеки, розповівши про свій досвід участі у військових діях.

 

А ще офіцери розповіли про роль воєнної книги у формуванні їх особистості, становленні бажання служити Батьківщині. Представниками УСБУ були передані бібіліотеці друковані видання Служби безпеки України «Дорогами війни» та «Честь і поезія», до яких увійшли літературні твори та спогади учасників Великої Вітчизняної війни, а також співробітників СБУ та членів їх родин.

 

Прес-група УСБУ в Миколаївській області

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ