Карнавал у товаристві поляків

Культура, Новости

  18 Фев , 2010

Миколаївське обласне товариство польської культури (керівник – Є. Селянська) у неділю, 14 лютого, провело традиційний карнавал для молоді. У ньому взяли участь учні та студенти, що вивчають польську мову у школах і вищих навчальних закладах міста та в недільній школі, яка працює при товаристві поляків.

 

Учасники заходу дізнались про традиції польських карнавалів, узяли участь у музичних, пізнавальних вікторинах та конкурсах.
Переможці конкурсу на кращий чоловічий та жіночий костюми отримали «Золоті маски», а переможці інших конкурсів – призи та подарунки, підготовлені обласним товариством поляків.

 

Миколаївське обласне товариство польської культури працює в області з квітня 1997 року. Товариство тісно взаємодіє з облдержадміністрацією, відділом у справах національностей, Посольством Республіки Польща в Україні, Генеральним Консульством Республіки Польща в м. Одесі, Фондом «Спільнота Польська» з питань розвитку культури та мови, активно проводить роботу по зміцненню дружби та злагоди між представниками усіх національностей, які проживають на території області.

 

Відділ у справах національностей облдержадміністрації

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ