Лицарі морських просторів

Новости

  20 Фев , 2010

Свій дванадцятий день народження відзначило державне підприємство «Дельта-лоцман». Урочисте зібрання, присвячене цій події, відбулось 18 лютого в приміщенні Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії.

 

Підприємство розпочало свою діяльність 19 лютого 1998 року. Створено його було з метою вдосконалення структури морських лоцманських служб та забезпечення безпеки мореплавства в регіоні. За час, що минув, колективом підприємства «Дельта-лоцман» було розроблено та реалізовано проекти, які дозволяють комплексно вирішувати проблеми, пов’язані з безпекою мореплавства у територіальних водах не лише нашого регіону, а й усієї країни.

 

«Доблесні лицарі морських просторів – присутній тут колектив інакше не можна назвати! Історія підприємства – це ціла епоха. Чимало зроблено його керівниками – становлення системи регулювання руху суден, реконструкція морських каналів та багато іншого», – розпочав слова привітання директор підприємства Олександр Голодницький. А пригадати за 12 років становлення підприємства є що. Наприклад, найвизначнішим досягненням минулого, 2009 року, стало суттєве зниження аварійності – втричі порівняно з показниками 2008 року, та вп’ятеро порівняно з даними за 2007 рік. «Зі святом! Здоров’я, добробуту, удачі!», – завершив керманич підприємства.

 

За самовіддану працю та діяльність у розбудові підприємства з нагоди 12‑річчя кращі працівники отримали нагороди.
Завітав на свято і міський голова Володимир Чайка. Він, зокрема, зазначив:
– Для городян важливо, що підприємство розкинуло свою діяльність на всі простори України й стоїть на варті безпеки нашої морської держави. Тут створено прекрасний колектив професіоналів. Дорогі «дельтівці»! Великого плавання вашому підприємству!

 

А подарунком від мера стало виконання пісні «Белые крылья».
Заступник голови обласної ради Володимир Пащенко звернувся до колективу «Дельта-лоцман»: «Ви – ексклюзивне підприємство. Миколаївщина гордиться вашою працею, тому що вік іще дитячий, а справи вже зроблено недитячі».

 

Заступник голови обласної державної податкової адміністрації Валерій Шмурянов наголосив на тому, що підприємство є добросовісним платником податків, до того ж бюджетоутворюючим. Незважаючи на світову фінансову кризу, підприємству вдалося досягти кращих за всю історію свого існування фінансових показників. Так, за підсумками рейтингу Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків, у м. Миколаєві за минулий рік ДП «Дельта-лоцман» посіло перше місце. 16  % усіх надходжень до бюджету області складає доля підприємства. В.М. Шмурянов дозволив собі пожартувати: «Ми не будемо проти, якщо ви збільшите цю суму».

 

Після слів привітання та відзначення кращих працівників підприємства нагородами, зробив свій подарунок «дельтівцям» і колектив Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії. На винуватців свята чекав чудовий концерт, до програми якого увійшли танцювальні та вокальні номери артистів театру.

 

Ольга ДЕРКАЧ
Фото Дмитра ЛАСКІНА

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ