На захисті прав громадян

Новости, Официально

  18 Фев , 2010

Відбулось розширене засідання колегії управління МВС України в Миколаївській області, на якому керівники підрозділів внутрішніх справ звітували про підсумки своєї роботи за січень 2010 року.

 

Станом на 1 лютого спостерігається зниження рівня загальної злочинності. Усього на території області зареєстровано 895 злочинів загальнокримінального напрямку, у тому числі 346 тяжких та особливо тяжких. Порівняно з минулим роком менше зареєстровано вбивств, тяжких тілесних ушкоджень та розбійних нападів. Вжитими заходами з початку року розкрито 669 злочинів загальнокримінального напрямку, у тому числі 253 тяжких та особливо тяжких. Досягнуто 100% розкриття вбивств, тяжких тілесних ушкоджень зі смертельними наслідками, зґвалтувань, розбійних нападів, фактів вимагання, сутенерства та незаконного заволодіння автотранспортом, закінчено розслідування по 133 злочинах минулих років.

 

Протягом місяця на території області задокументовано 161 злочин, пов’язаний з наркотиками, з них 43 факти збуту та 12 – притоноутримання. Із незаконного обігу вилучено 3,6 кг наркотичних засобів, накладено арешт на майно наркоділків на суму 75,85 тисячі гривень.
Співробітниками відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, за звітний період задокументовано 4 злочини, пов’язані з порнографією, 4 – передбачені ст. 300 КК України – «Ввезення, виготовлення або розповсюдження товарів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію» та ст. 301 КК України – «Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів» і виявлено 2 факти сутенерства.

 

У протидії економічній злочинності задокументовано 151 злочин, у тому числі 64 тяжких та особливо тяжких. Працівниками підрозділів ДСБЕЗ також виявлено 60 посадових злочинів, задокументовано 5 фактів хабарництва, 9 злочинів зі збитками понад 100 тисяч гривень, у тому числі 1 – зі збитками понад 1 мільйон гривень.
Начальник УМВС України в Миколаївській області генерал-майор міліції Володимир Уваров підкреслив, що робота управління спрямована на захист кожного мешканця Миколаївської області та покарання тих, хто порушує норми законів.

 

Марина ХЕРОВИМЧУК, ВЗГ УМВС України в Миколаївській області

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ