Не здаємо своїх позицій!

Новости, Общество

  20 Фев , 2010

За результатами щорічних змагань на краще лісогосподарське підприємство серед дев’яти підприємств, що підпорядковуються Миколаївському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, державне підприємство «Вознесенське лісове господарство», під керівництвом директора І.Г. Ярової, за фінансовими та виробничими показниками другий рік поспіль визнано кращим в області. І це не дивно, адже впродовж усього 2009 року, який був дуже нелегким не лише для лісогосподарської галузі, а й для всієї країни в цілому, працівниками лісгоспу проводилась активна повсякденна робота зі збереження й примноження лісових насаджень на території Вознесенського та Арбузинського районів. Так, протягом минулого року створено нових захисних насаджень на площі 462 гектари, що в чотири рази перевищило обсяги, передбачені цільовою обласною програмою «Ліси Миколаївщини», зібрано лісове насіння 38‑ми порід у кількості 13 тонн. Проведено доглядів за лісовими культурами на площі 2034 гектари, в розсадниках лісгоспу висіяно насіння на площі 4,02 гектара для забезпечення лісокультурних кампаній наступних років. Організовано ряд заходів для запобігання виникненню лісових пожеж, і завдяки оперативності та згуртованості пожежних підрозділів ДП «Вознесенське ЛГ» у наших лісах сталося лише 5 лісових пожеж середньою площею 0,23 гектара, що в 4,3 разу менше, ніж у 2008 році. Також проводився постійний нагляд за осередками шкідників лісу. Підготовлено грунт під садіння в нинішньому році лісових культур на площі 315 гектарів.

 

Крім високих досягнень у виробництві, колектив має хороші економічні показники. Так, реалізація продукції та послуг лісгоспу за рік становила 1193 тис. грн., середньомісячна заробітна плата – 1450 грн.

 

Приємно також відзначити, що одне з наших лісництв – Прибузьке на чолі з лісничим О.О. Чикачовим – теж посіло перше місце серед 35 лісництв дев’яти державних лісогосподарських підприємств Миколаївщини. А учнівське лісництво «Дубок» загальноосвітньої школи № 4, яким керує вчителька А.В. Буковська, визнано кращим лісництвом за результатами роботи в 2009 році.

 

Тож висловлюємо подяку всьому колективу за плідну, сумлінну працю. Міцного здоров’я вам і нових звершень та перемог на лісогосподарській ниві, шановні трудівники лісгоспу!

 

Адміністрація ДП «Вознесенське ЛГ»

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ