Обласна рада інформує від 11.02.2010

Официально

  11 Фев , 2010

Поточний тиждень досить напружений для постійних комісій обласної ради: розпочалися робочі засідання, на яких розглядаються як профільні, так і загальні питання, які пропонуються для включення до порядку денного чергової сесії обласної ради (сесія планується на 26 лютого 2010 року).

У засіданнях постійних комісій бере участь голова обласної ради Т. В. Демченко.
9–10 лютого відбулися засідання трьох профільних комісій обласної ради з питань: житлово‑комунального господарства, будівництва, приватизації та власності (голова комісії О. М. Зубко); культури, науки і освіти, сім`ї та молоді, спорту (голова комісії Т. І. Бугаєнко); роботи з громадськими об`єднаннями, засобами масової інформації та зв’язків з органами місцевого самоврядування (голова комісії О. І. Симоненко).

 

Дуже непросто забезпечувати нормальне життя територіальної громади Миколаївщини в умовах відсутності головного документа – бюджету країни. Водночас, як вважають народні обранці, ситуація у регіоні повинна бути стабільною: заклади охорони здоров`я, освіти, культури, бюджетної сфери повинні нормально працювати, як і мати продовження усі досі започатковані обласні програми соціального спрямування тощо.
Напередодні більшість питань з виїздом на місце вивчалися робочими групами. Таким чином їх пропозиції були залучені при ґрунтовному розгляді питання на засіданнях постійних комісій обласної ради.

 

На засіданнях депутати обласної ради у своїх рекомендаціях визнають досить перспективною для жителів Миколаївщини обласну Програму реконструкції та відновлення аварійно небезпечних будівель дошкільних навчальних закладів сільської місцевості, а продовження її дії вважають нині доцільним. Тому запропоновано внесення змін до програми, збільшення фінансового ресурсу на виконання її заходів.

 

На чергову сесію обласної ради також пропонуються доповнення до обласної програми «Шкільний автобус», зміни та доповнення до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Миколаївській області на період до 2012 року, зміни до обласної Комплексної програми «Здоров’я нації», доповнення до Комплексної програми соціального захисту населення, людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2006–2010 роки; зміни до обласної Програми «Безбар`єрна Миколаївщина» тощо.

 

Снігурівський район

 

Сьогодні районна влада Снігурівщини докладає максимум зусиль для вирішення такої актуальної проблеми, як охоплення гарячим харчуванням усіх учнів загальноосвітніх шкіл. Із 38 шкіл району гаряче харчування відсутнє лише в Єлизаветівській загальноосвітній школі І ступеня, в якій навчається 5 діточок.
Нещодавно ця проблема була вирішена в Полянській ЗОШ І ступеня – учні початкових класів тепер мають можливість отримувати повноцінне гаряче харчування.

 

А у дітвори Новошляхівської початкової школи з`явилася можливість смакувати гарячими обідами після того, як Горохівська ЗОШ отримала новенький автобус, який з 1 лютого поточного року почав доставляти одинадцять дітей з Нового Шляху до шкільної їдальні, яка відповідає всім високим вимогам. Крім новошляхівців, до навчального закладу підвозять 72‑х учнів з Виноградного та Великопілля, для яких також передбачено гаряче харчування. Всього у їдальні Горохівської ЗОШ гарячі обіди отримують 115 учнів.

 

Свіженькі супи, гарячі каші та пюре, овочеві салати, натуральні соки ще й солодощі малечі більше до смаку, ніж звичайна буфетна продукція, а про корисність гарячого харчування годі й казати.
Така принципова позиція районної влади щодо вирішення цієї проблеми демонструє, що навіть у наш непростий час питання забезпечення харчуванням підростаючого покоління має бути вищим за усі політичні ігри.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ