Обласна рада інформує від 18.02.2010

Официально

  18 Фев , 2010

Новобузький район

Значне занепокоєння у жителів сіл Новохристофорівської сільської ради викликає стан дороги до с. Лоцкине, яка потребує капітального ремонту.

 

Саме це питання розглядалося на засіданнях постійних комісій з питань охорони навколишнього середовища і земельних реформ та з питань бюджету, фінансів та планування Новохристофорівської сільської ради, на яких прийнято рішення провести за участю фахівців детальне обстеження дороги та визначити обсяг необхідних робіт і джерела фінансування об’єкта.
Крім цього, на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та планування було ухвалено тимчасовий кошторис, в якому, крім коштів на заробітну плату та енергоносії, передбачені витрати для надання невідкладної медичної допомоги жителям цих сіл.

 

***

 

Велика увага у Новобузькому районі приділяється популяризації активного дозвілля, запровадженню активних форм спортивних змагань для різних верств населення, насамперед дітей і молоді.
На виконання заходів районної Програми розвитку фізичної культури і спорту, затвердженої рішенням Новобузької районної ради, у районному Будинку культури відбулися змагання з настільного тенісу серед молоді трьох вікових категорій, в яких взяли участь 27 чоловік. Відбулися і районні змагання з шахів, приурочені до 21‑ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

 

м. Первомайськ

 

14 лютого 2010 року за активної участі міської ради з метою організації змістовного дозвілля молоді, профілактики негативних проявів у молодіжному середовищі та з нагоди відзначення Дня святого Валентина в міському Центрі культури та дозвілля ім. Зарницької відбулася молодіжно-розважальна програма «Для всіх закоханих».

 

У заході взяли участь студентські пари, молодь з вищих навчальних закладів міста, для яких організатори свята підготували конкурсно-розважальну програму. Юнаки та дівчата кружляли під чарівні звуки вальсу, освідчувались у коханні.
Переможці та учасники конкурсів отримали м’які іграшки, солодощі та подарункові набори. Традиційно присутні обрали короля та королеву балу.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ