Обласна рада інформує від 20.02.2010

Официально

  20 Фев , 2010

18 лютого 2010 року заступник голови обласної ради В.В. Пащенко взяв участь у святкових заходах, присвячених 12‑й річниці з дня заснування державного підприємства «Дельта-лоцман».

 

Володимир Валентинович від імені депутатського корпусу обласної ради та від імені її голови Т.В. Демченко привітав присутніх зі святом та вручив працівникам підприємства Почесні грамоти обласної ради.
Заступник голови обласної ради побажав співробітникам ДП «Дельта-лоцман» і в подальшому демонструвати високий рівень професіоналізму, адже від цього залежить безпека судноплавства та авторитет України як морської держави.

 

***

 

Того ж дня голова постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту Т.І. Бугаєнко взяла участь в урочистому закритті II обласного туру XV Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2010».
Цього року переможців обирали у п’яти категоріях (предметах): географія, математика, хімія, правознавство і трудове навчання.

 

Кошти, в сумі 30 тисяч гривень на щорічну винагороду переможців обласного конкурсу «Вчитель року», передбачені рішенням сесії обласної ради. П’ять переможців конкурсу отримали по 3000 гривень, вчителі, що посіли друге місце, – по 2000 гривень, а за третє – по 1000 гривень.

 

Переможці від області з кожного предмета будуть представлені на всеукраїнському рівні – у заочному турі. У разі перемоги в ньому, вони мають можливість потрапити до числа дванадцяти фіналістів, з яких обиратимуть вчителя року України-2010 у п’яти вищезгаданих категоріях.
До того ж фінальний етап конкурсу з математики відбудеться в Миколаєві.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ