Обласна рада інформує від 27.02.10

Официально

  27 Фев , 2010

26 лютого відбулося засідання президії обласної ради, яке вела голова обласної ради Т.В. Демченко. На порядку денному розглядалося близько сорока питань. За незначним уточненням майже усі із яких схвалені на обговорення до сесійної зали. Засідання чергової ХХХV сесії обласної ради п’ятого скликання призначене на 2 березня 2010 року.

 

Перш ніж питання було висунуто на президію обласної ради, – цьому передувала копітка праця десятків депутатських робочих груп, відбувалися виїзди у райони для предметного вивчення ситуації, до розгляду проблеми залучалося широке коло спеціалістів тощо.

 

На засіданні яскраво простежується головний принцип обласної ради п’ятої каденції – соціальна спрямованість, турбота про поліпшення життя жителів області, зокрема сільського населення, увага до проблем молоді, піклування про ветеранів. Поза сумнівом – і пріоритетність галузей освіти і науки, охорони здоров`я тощо.

 

Власне і в 2010 році забезпечать собі право на життя усі ті обласні програми, результати виконання яких відчула уся область. Крім того, що ряд обласних програм будуть продовжені на ХХХV сесії обласної ради (оскільки їх дія закінчилася 2009‑м роком), помітна їх частка отримає конкретизовані зміни та доповнення.

 

Так, внесення доповнень до Комплексної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2006–2010 роки («Турбота») забезпечить надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій у роки Великої Вітчизняної війни до 65‑річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні та 66‑ї річниці визволення України від фашистських загарбників. Крім того, йдеться і про надання одноразової матеріальної допомоги сім`ям загиблих та інвалідам війни в Афганістані, які мешкають на території Миколаївської області.

 

Внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми «Здоров`я нації» (за умови прийняття рішення на сесії обласної ради) надасть можливість виділити ресурс на ІІІ етап фінансування ангіографа; Миколаївській обласній дитячій лікарні придбати препарат «Диспорт» (для діток, хворих на церебральний параліч) та препарат «Куросурф» (для немовлят). Йдеться й про придбання цифрового рентгендіагностичного комплексу, препарату малоінвазійних хірургічних втручань тощо (для різних медичних закладів області).

 

Вдруге депутати пропонують виділити з обласного бюджету кошти на придбання легкових автомобілів сім`ям інвалідів І групи (через ампутацію обох ніг). Нагадаємо, у 2009 році рішенням сесії обласної ради вісім таких інвалідів‑черговиків працездатного віку отримали безкоштовно «Славути».
Пропонують депутати обласної ради продовжити подальшу реконструкцію та відновлення аварійно небезпечних будівель дошкільних навчальних закладів сільської місцевості, придбання шкільних автобусів тощо.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ