Олександр Ключко і Сергій Дерев’янченко – чемпіони України!

16 Фев , 2010

У Сумах відбувся чемпіонат країни з боксу. У доробку збірної Миколаївської області, що у загальнокомандному заліку посіла перше місце, – три виграних медалі.

У ваговій категорії до 64 кг виступав майстер спорту міжнародного класу Олександр Ключко (клуб боксу «Миколаїв», СДЮШОР № 6, ФСТ «Динамо»). Вихованець заслуженого тренера України Володимира Букалова в поєдинку за перше місце не залишив шансів Богдану Шелестюку із Сум – 6:0.
Дуже добре виступив у вазі до 75 кг майстер спорту міжнародного класу Сергій Дерев’янченко (клуб боксу «Миколаїв», ФСТ «Спартак»). У фіналі вихованець заслуженого тренера України Сергія Корчинського впевнено виграв у Євгена Хитрова з Кривого Рогу – 11:2.

Великим успіхом слід вважати і срібну медаль 20‑річного майстра спорту Віктора Гоголєва (до 51 кг, клуб боксу «Миколаїв», ФСТ «Колос»), якого тренує заслужений тренер України Анатолій Тирін. У бою за «золото» наш земляк поступився майстру спорту міжнародного класу Артему Далакяну з Донецька.
Як розповів віце-президент обласної федерації боксу Сергій Корчинський, в Сумах відбулося засідання тренерської комісії, де визначено склад збірної України. До її лав включені Олександр Ключко та Сергій Дерев’янченко, а також Віктор Гоголєв, Віталій Волков (до 54 кг), Леонід Мальков (до 60 кг) та Артур Буц (до 75 кг). Головна команда країни починає підготовку до чемпіонату Європи, який відбудеться в другій половині травня в столиці Росії – Москві. У її планах також участь в міжнародних турнірах у Казахстані, Туреччині, Вірменії та Франції.

Крім того, починає функціонувати «молодіжний» підрозділ збірної, що працює за програмою адаптації молодих талантів на дорослому ринзі. У цю команду залучений наш наймолодший учасник змагань – Сергій Корчинський-молодший. Він звернув на себе увагу, провівши на чемпіонаті рівний бій з майстром спорту міжнародного класу, чемпіоном світу серед молоді Віталієм Константіновим.