«Укрпошта» діє, малеча радіє!

Новости, Общество

  4 Фев , 2010

1 лютого на вулицях міста швидко танув сніг і вулицями текла вода, а сонце сяяло, наче весною. Цього сонячного дня обличчя дітей, які приїхали з різних районів Миколаївської області, теж випромінювали посмішки, адже Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» запросило їх на свято, що відбулось у приміщенні Миколаївського обласного театру ляльок.

Дійство розпочалося з цікавинок та конкурсів для малечі. Діти дуже раділи, що до них прийшли мишка Люля, клоун Муля та Котя. Ці герої так забавляли дітлахів, що вони підстрибували, плескали в долоні і сміялися. Після цього їх нові друзі влаштували веселі танці.

 

Після таких веселощів прийшов час підбити підсумки конкурсу дитячих малюнків «Поштарики Діда Мороза». Конкурсанти віком від п’яти до десяти років малювали свої шедеври на тему новорічних та різдвяних свят, пов’язаних з діяльністю «Укрпошти». Декілька місяців тривав цей конкурс, протягом якого до організаторів надійшло 105 робіт з усієї області.

 

Діти намагались у своїх малюнках зобразити власні уявлення про те, хто допомагає Діду Морозу приносити подарунки. Перше місце посіли відразу двоє хлопчиків: Сергій Нестеренко з села Богданівка Доманівського району та Богдан Заворотнюк з міста Первомайська. Друге місце виборола Ірина Псаревська з села Петрово‑Солониха Миколаївського району, а третє – Іван Бакланов з міста Новий Буг.

 

– Я намалював зайчика з ялинкою, хлопчика на санчатах і Діда Мороза з подарунками, – розповів 8‑річний Сергійко, який зайняв перше місце. А Богданчик, малюнок якого теж став одним з найкращих, зобразив крокодила Гену та Чебурашку, які в потязі везуть подарунки. Наприкінці свята для малечі відбулась вистава «Гуси-лебеді».

 

Юлія ПУСТОВІТ
Фото Дмитра ЛАСКІНА

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ