Ванкувер-2010: тримаємо кулаки за земляків

Новости

  13 Фев , 2010

У канадському Ванкувері щойно урочисто відкрилися зимові Олімпійські ігри, а напередодні до найважливіших змагань останніх чотирьох років отримали, хоч і опосередковано, можливість долучитись і мешканці нашої області: на головній площі міста замайорів олімпійський стяг. Відкриваючи церемонію підняття прапора, керівники області і міста відзначили виняткову роль миколаївських спортсменів у формуванні авторитетного спортивного іміджу України.

 

Приємно, що Миколаївщина вже вкотре делегувала до української олімпійської збірної вихованців школи фрістайлу. Продемонструвати свою майстерність у Канаді отримали можливість майстри спорту міжнародного класу Олександр Авраменко та Ольга Волкова. Чи є шанси на вагомий успіх у наших спортсменів? Цілком можливо, адже і Олександр, і Ольга на останніх світових першостях продемонстрували досить непогані результати. Але, звичайно, найімовірнішими претендентами на нагороди є росіяни, китайці та білоруси.
Підтримати земляків на Олімпійських іграх відправився до Ванкувера і заслужений тренер України Юрій Михайлович Кобельник.

 

Петро ІЛЬЇН
Фото Дмитра ЛАСКІНА
На знімку: право підняти прапор України та олімпійський прапор отримали срібний олімпійський призер Антоніна Пустовіт та чемпіонка Олімпійських ігор у Пекині Ольга Хорлан.

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ