Відбувся турнір з міні-футболу

23 Фев , 2010

20 лютого 2010 року в залі ФОКу Корабельного району відбувся турнір з міні-футболу, присвячений 21-й річниці виводу радянських військ з Афганістану та Дню захисника Вітчизни.

У турнірі взяли участь команди Миколаївської облдержадміністрації, Жовтневого РВ УМВС України в Миколаївській області, військової частини А-4465, «Ветерани футболу Жовтневого району».

Гра була напруженою. М’яч опинявся то у воротах однієї команди, то у воротах їх суперників. Усі спортивні команди продемонстрували високій рівень фізичної підготовки та футбольної майстерності, але в спорті завжди є переможці. В безкомпромісній жорсткій боротьбі учасники команд вибороли такі місця: перше – в/ч А-4465, друге місце по праву посіла команда Жовтневого РВ УМВС України в Миколаївській області, третю сходинку п’єдесталу зайняла команда «Ветерани футболу Жовтневого району», а останнє місце дісталось команді Миколаївської облдержадміністрації.

Переможцям та учасникам змагань вручили почесні грамоти, спортивні нагороди та призи, про які потурбувався оргкомітет відділу у справах молоді та спорту Жовтневої райдержадміністрації.