Хрестини по-жовтневому, або «Добрими намірами пекло встелено»

Новости, Право

  20 Фев , 2010

Для досягнення мети застосовуються всі можливі засоби та іноді безпосередньо сама мета може не відповідати загальноприйнятим поняттям суспільства. Часом треба все ж таки добре все зважити та «сім разів» подумати перед тим, як почати діяти. Ось і ця історія мала свій індивідуальний розвиток подій.

 

Сім’я у Олени була великою. Після першого шлюбу мала доньку, з другим чоловіком жили, не узаконюючи своїх стосунків, але це не було завадою для появи спільних семи дітей. Люблячий чоловік та батьки були доброю опорою їй та дітям. Мешкаючи в селі, займалися підсобним господарством, дотації від держави на дітей та сільський спосіб життя тримав Оленину сім’ю «на плаву». Селище Жовтневого району, де проживала багатодітна сім’я Олени та Єгора, не відрізнялось від інших населених пунктів України, тож і роботи, як і в інших місцях, практично не було. Перебивалися сезонними заробітками, точніше – Єгор працював, а Олена займалася вихованням потомства. Зароблених грошей на 10 чоловік сімейства не вистачало, та з часом думки про прибуток усе більше і більше мучили Олену. Вона розуміла, що тяжкою чорною роботою свого чоловіка «далеко не заїдуть і добре не поїдять», а ще й до всього наближався перший день народження двох найменших дітей, який Олена хотіла поєднати з хрестинами. Жінка вирішила шукати метод, як відразу заробити швидко і багато. Ідея для розв’язання проблеми прийшла несподівано.

 

Давні чутки про велику аудиторію «прихильників» марихуани та про великий попит на цю «сировину» завжди бентежили думки та зваблювали легкістю отримання грошей і доволі швидко із домогосподарки, багатодітної матері, Олена перетворилась на наркобізнесвумен. Єгор, як справжній чоловік, допомагав дружині у нелегкій справі – шукав клієнтів.

 

Легкі гроші запаморочили свідомість подружжю. Відомості про успішних «бізнесменів» облетіли все селище, не лишилися осторонь і співробітники Жовтневого райвідділу міліції. Правоохоронці відреагували швидко та високопрофесійно, ретельно приготувавшись до операції, вирушили на оперативну закупку, в ході якої подружжя наркоторгівців було затримане, а «чудо-зілля» вилучене. В ході перевірок було з’ясовано, що Олена з Єгором не були одинокими у своїй «нелегкій» справі – сусіди та знайомі подружжя також займалися виготовленням та збутом канабісу.

 

Співробітниками Жовтневого РВ УВМС України в Миколаївській області порушено кримінальну справу за ознаками ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Подальшу долю багатодітного подружжя та їх подільників вирішить суд.

 

Марина ХЕРОВИМЧУК, ВЗГ УМВС України в Миколаївській області

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ