Заслін на шляху боєприпасів та наркотичних речовин

Новости

  18 Фев , 2010

Слідчими СБ України розслідуються 2 кримінальні справи за фактом замаху на контрабандне ввезення на територію України боєприпасів, а також наркотичних засобів та психотропних речовин у великих розмірах, які були виявлені під час митного догляду іноземного судна, що йшло під прапором Північної Кореї.

 

Під час проведення митного огляду судна у одного з членів екіпажу – громадянина КНДР, правоохоронці вилучили понад 100 бойових набоїв калібру 7,62 мм, які він придбав в одному з портів Сомалі та приховав у власних речах в одній з кают судна.

 

У машинному відділенні, у тайнику, співробітники СБУ також виявили й вилучили понад 500 пігулок з наркотичними сильнодіючими психотропними речовинами та встановили особу, яка облаштувала цю схованку. Ним виявився інший член екіпажу – громадянин КНДР.

 

Слідчим відділом УСБУ стосовно перевізника наркотиків порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 15 ст. 305 (замах на контрабанду наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) Кримінального кодексу України.

 

Прес-група УСБУ в Миколаївській області

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ