Зустріч з ветеранами-«афганцями»

Новости, Общество

  20 Фев , 2010

Чому знову? МДВУК іде в ногу з часом і кожного місяця дарує Миколаєву чудові та актуальні вечори відпочинку. Ось і 17 лютого на базі МДВУК відбулась зустріч з ветеранами–«афганцями», приурочена 21‑й річниці виводу військ із Афганістану.

 

На літературно-музичній виставі «Необъявленная война», організованій студентами-практикантами спеціалізації ВТЗ, були присутні голова обласної спілки воїнів‑інтернаціоналістів та запасу Олександр Миколайович Токарєв разом зі своїми колегами. Вони поділилися спогадами про роки своєї служби в Афганістані. Переглянули присутні і публіцистичну виставу, яку підготував студент-практикант 3‑го курсу спеціалізації ВТЗ Артем Лук’яненко. Головне завдання заходу – патріотичне виховання молоді було повністю виконано. Користь від цієї зустрічі не можна висловити словами, адже вистава не залишила байдужих – кожен, хто був присутній у залі, виніс щось своє та поринув у ті спогади, які звучали зі сцени.
Але це не останній захід, який відбувається в цих стінах. На нас чекає ще багато зустрічей, вистав та концертів під патронатом МДВУК.

 

Сергій МИЦИК, заступник директора МДВУК

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ