Чи будуть серйозні кадрові зміни в миколаївській міліції?

Новости

  30 Мар , 2010

25 березня в залі колегії УМВС відбулася прес-конференція за участю начальника УМВС України в Миколаївській області полковника міліції Михайла Слепаньова. Нагадаємо, що Михайло Анатолійович очолив миколаївську міліцію лише на минулому тижні, до того він працював у Слов’янському міськвідділі УМВС України Донецької області. Двічі звільнявся з органів правопорядку. Як зазначив сам Слепаньов, сталося це через політику. «Я вважаю, що правоохоронні органи не повинні бути заполітизованими», – підкреслив він.

 

Закономірно, що більшість запитань журналістів стосувалася планів нового керівника обласного УМВС щодо кадрових змін: чи буде новий начальник підбирати нову команду, чи залишиться на посаді начальник міського управління міліції, начальники районних управлінь тощо. «Повністю змінювати команду – це не мій принцип», – зазначив Михайло Слепаньов і додав, що миколаївська міліція працювала і до його приходу. І досить добросовісно працювала, тому звільняти професіоналів немає сенсу. Звільняти будуть лише тих, хто замість підтримування правопорядку його порушують. Крім того, Михайло Анатолійович наголосив, що планує відвідати всі райвідділи області і оцінити їх роботу.

 

Від кадрових питань – до питань про особливості роботи. Журналістів цікавило, чи збирається Михайло Слепаньов, так само як і його попередник, жорстко боротися з дитячим алкоголізмом та наркоманією, і якою в такому разі буде його співпраця з громадськими організаціями міста й області. На що Михайло Анатолійович відповів, що така робота проводитиметься обов’язково, адже дитячий алкоголізм та наркоманія – це трагедія не лише для самих дітей, але й для їх батьків. А співпраця з громадськими формаціями у цій боротьбі є незамінною складовою.

 

Що ж до функціонування громадських рад з питань забезпечення прав людини в діяльності органів внутрішніх справ України, подальше існування яких також цікавило журналістів, Михайло Слепаньов зазначив, що, якщо вони є ефективними, вони працюватимуть і надалі.
Хвилювало представників засобів масової інформації й те, чи візьметься новий начальник за розслідування нерозкритих убивств. З приводу чого Михайло Анатолійович зауважив, що це одне з першочергових завдань, яке стоїть перед міліцією.

 

Та, певно, одним з найголовніших питань було питання про співпрацю Михайла Анатолійовича із журналістами для отримання інформації, так би мовити, «із перших вуст». Начальник міліції зазначив, що таке співробітництво обов’язково буде, а вже наскільки частими будуть зустрічі із ЗМІ, з’ясується в ході роботи.

 

Що ж до кримінальної ситуації в Миколаєві та області, то було зазначено, що зменшилася кількість зареєстрованих умисних убивств, але натомість зросла кількість крадіжок: лише за два місяці поточного року їх зареєстровано 806, що на 483 більше, ніж у минулому році. В той же час проводиться активна робота з розкриття злочинів: розкрито 9 із 10 кримінальних справ щодо розбійних нападів, 6 із 7 зареєстрованих убивств.
Вживаються заходи щодо протидії поширенню наркоманії. У поточному році виявлено 332 злочини у цій сфері, вилучено 15,3 кг наркотиків.

 

Тетяна КОРЕНКІВСЬКА

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ