Напад на таксиста

Новости, Право

  2 Мар , 2010

Нестабільне економічне становище нашої країни змушує дорослих працювати на повну «потужність», а дітей – дорослішати раніше. Свідома молодь намагається чесно заробити на «свій кусок хліба». Але й буває так, що деякі молоді особи шукають і «легких грошей».

 

Юрко та Вадим були давніми друзями і, хоча й мали деяку різницю у віці, товаришували ще зі школи. Юрій, закінчивши навчання, почав працювати, а оскільки вибір місць роботи був невеликий, вирішив перечекати до «кращих часів», узяв татову «копійку» і зайнявся перевезенням пасажирів. Заробіток був невеликий, але щоденний та стабільний.

 

Того вечора в центрі міста бажаючих скористатися послугами таксі було чимало, тож роботи було вдосталь. Коли підійшли двоє хмільних хлопців з дівчиною, Юра саме розмовляв з Вадимом, який був штурманом по всіх маршрутах замовлень друга. Компанія незнайомців замовила машину на адресу, яка знаходилась на околиці, і через декілька хвилин мотор «Жигулів» жваво гуркотів по дорозі містечка. Задоволений Юрій хутко мчав на авто, але бентежило те, що якось незвично вчинили його пасажири – розрахувались наперед. У салоні автомобіля гучно грала музика, молодий водій, поглядаючи у дзеркало заднього виду, бачив, як один з парубків‑пасажирів пив із пляшки пиво, а інший – розмовляв із дівчиною та незрозуміло рухав руками. Діставшись до замовленої адреси, з авто вийшла лише дівчина, а парубки пояснили, що дорогою вони вирішили продовжити своє дозвілля і повернутися назад, але просили недовго зачекати на їх супутницю, яка пішла переодягтися. Юрій згодився, сказав, що почекати не проблема, але за всіма правилами тутешніх перевезень така послуга буде платною – одна хвилина – одна гривня. Перезирнувшись між собою, пасажири погодились, але іскру незадоволення помітити було не важко. Почали чекати. Юра з Вадимом перемовлялись про свої насущні справи та дивились на годинник, а «клієнти» якось дивно поводилися – перешіптувались та весь час вовтузились на сидінні. Повернувшись подивитись, чому парубки неспокійні, Юра несподівано отримав удар пляшкою по голові, після чого зловмисник кинувся тікати з машини, за ним вибіг і закривавлений хлопець. У цей час другий парубок, котрий сидів позаду переднього пасажирського сидіння, накинув на шию Вадимові пасок від чоловічої сумки та став душити, вимагаючи, щоб той віддав усі гроші та мобільний телефон. Вадим почав кликати на допомогу Юрія, який наздогнав тікаючого нападника та зв’язував йому руки. Коли він почув крик друга, кинувся на допомогу та саме швидкість його реакції врятувала Вадима. Почувши, що водій біжить до машини, злочинець кинув пасок і втік, не встигнувши взяти ані грошей, ані мобільного телефону. А бойові товариші викликали співробітників міліції та передали до рук правоохоронців одного із нападників.

 

Співробітниками Новобузького РВ УМВС України в Миколаївській області порушено кримінальну справу за ознаками ч. 2 ст. 187 КК України (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, або особою, яка раніше вчинила розбій або бандитизм), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від семи до десяти років із конфіскацією майна.

 

Марина ХЕРОВИМЧУК, ВЗГ УМВС України в Миколаївській області

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ