Обласна рада інформує від 11.03.10

Официально

  11 Мар , 2010

9 березня голова обласної ради Т.В. Демченко взяла участь у покладанні квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку, приуроченому 196‑й річниці з дня народження великого українського поета.
День народження Кобзаря – одна із тих світлих дат в історії українського народу, яка об’єднує громадян нашої держави і надає сили для подолання життєвих негараздів.
Творчість Тараса Григоровича є відображенням його боротьби за кращу долю, тому й стала безсмертною і буде жити вічно у наших серцях.

 

НОВОБУЗЬКИЙ район

 

У черговий раз новобузькі борці посіли призові місця в першості області з греко-римської боротьби. У напруженому змаганні перше місце виборов Сергій Веселовський, другі місця зайняли Растом Ванієв, Олександр Березовський, Микола Помінчук, треті – Олександр Павлюченко, Арам Ванієв, Владислав Щербак, Роман Чупіра.

 

Таких високих результатів спортсмени району досягли під керівництвом авторитетного тренера Івана Бобровича, який за досягнення у спортивній галузі отримав звання «Людина року Новобузького району». Значну матеріальну допомогу спортсмени отримали від депутатів районної ради, сільгосппідприємців Віктора Старченка та Віктора Сербіна, які протягом тривалого часу є спонсорами борців району.
Переможці обласної першості отримали можливість взяти участь у змаганнях на першість України, які відбудуться у Кіровограді.

 

***

 

На розгляд чергової сесії Кам’янської сільської ради (голова – М.М. Верепаха) було винесено питання щодо проведення своєчасного податкового обліку, нарахування та справляння плати за землю. Рішенням сесії затверджено ставки земельного податку та порядок погодження умов прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт.

 

Питання проведення своєчасного податкового обліку, нарахування плати за землю та затвердження ставок земельного податку розглядалося і на сесії Шевченківської сільської ради (голова – М.М. Плюта). Крім того, депутати затвердили заходи щодо запобігання спалахам інфекційних хвороб і поліпшення санітарно-гігієнічного стану на території сільради та заслухали звіт про хід виконання програми соціально-економічного розвитку.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ