Обласна рада інформує від 13.03.10

Официально

  13 Мар , 2010

Розпорядженням голови обласної ради Т.В. Демченко створено робочу групу з вивчення стану виконання рішення обласної ради від 23 квітня 2009 року № 14 «Про організацію харчування учнів у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах області».
Голова робочої групи – голова постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту Т.І. Бугаєнко.

 

До складу робочої групи увійшли депутати обласної ради:
О.І. Симоненко – голова постійної комісії обласної ради з питань роботи з громадськими об’єднаннями, засобами масової інформації та зв’язків з органами місцевого самоврядування;
М.В. Черненко – заступник голови постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту;
О.О. Омельченко – заступник голови постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства, дитинства та розвитку зон відпочинку;
Л.В. Шеслер – заступник голови постійної комісії обласної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій;
М.В. Жук – член постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту;
А.В. Семенков – член постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту.

 

Робоча група за участю представників органів виконавчої влади, депутатів районних рад, фахівців галузі освіти, охорони здоров’я має в термін до 20 березня 2010 року, вивчивши стан виконання вищезгаданого рішення обласної ради на місцях, надати матеріали вивчення стану харчування дітей у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах області голові обласної ради з подальшим розглядом цього питання на засіданнях профільних комісій та сесії обласної ради.

 

На сьогоднішній день депутати обласної ради – члени робочої групи вже відвідали Баштанський, Очаківський, Вознесенський, Березанський та інші райони.

 

***

 

Для вивчення ситуації, що склалася з реконструкцією Богданівської загальноосвітньої школи та Прибузького будинку культури Доманівського району розпорядженням голови обласної ради Т.В. Демченко створено робочу групу на чолі із головою постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, транспорту, зв’язку та енергетики В.П. Фуксом.

 

До складу робочої групи увійшли також депутати обласної ради Т.І. Бугаєнко (голова постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту), А.В. Автанасов, М.Г. Машкін, П.Я. Форостяний, О.А. Усенко, а також залучені такі фахівці, як Т.І. Васильєва (директор філії державного підприємства «Укрдержбудекспертиза» в Миколаївській області), В.Д. Возчиков (начальник інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю в Миколаївській області) і П.Я. Бакларов (директор Миколаївської філії Державного науково‑дослідного та проектно-вишукувального інституту «НДІпроектреконструкція»).

 

Робоча група в термін до 19 березня 2010 року з виїздом на місце має вивчити питання про стан соціально-економічних об’єктів Доманівського району, будівництво яких здійснювалось за рахунок коштів, виділених на добудову Ташлицької ГАЕС, та внести пропозиції щодо шляхів його вирішення з метою подальшого розгляду на спільному засіданні постійних комісій обласної ради з питань промислової політики, транспорту, зв’язку та енергетики та з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту.

 

Голова обласної ради Т.В. Демченко провела особистий прийом громадян, на якому побували жителі ряду районів області.

 

Зокрема редактор районної газети «Вісник Жовтневщини» Валерій Леонтійович Мурга поскаржився на погані взаємовідносини між гілками влади у районі, що позначається на роботі інформаційного видання. Велика прогалина тут й у питанні надходжень фінансового ресурсу до газети, а значить – стабільності у роботі як інформаційного органу, так і творчого колективу. Просив допомогти заявник і у вирішенні питання співзасновництва, оскільки, як він пояснив, декілька років тому трудовий колектив «Вісника Жовтневщини» позбавили права бути співзасновниками газети.

 

Правове поле порушених питань досить ємке, отож Т.В. Демченко завірила редактора, що лише після ретельного вивчення юристами усіх тонкощів проблеми та отримання відповідей від районної влади можна буде розставити акценти у цій непростій справі.

 

Жителька с. Іванівка Валентина Михайлівна Ярова не погоджується з тарифами на водопостачання, установленими Нечаянською сільською радою. А відтак уже тривалий час, користуючись водогоном, не сплачувала за цю послугу. Через чималий борг їй відмовили у забезпеченні водою до проведення усіх розрахунків. Арбітрами щодо немотивованості чи мотивованості вартості води перш за все мають право бути інспекція по цінах, антимонопольний комітет та інші структури. Тож Тетяна Василівна надала відповідні доручення спеціалістам з тим, щоб мати підстави для кваліфікованого розгляду даного звернення.

 

Дві жительки Нової Одеси звернулись по допомогу в узаконенні права власності на будинок. Це питання також без уваги не залишиться.
Принагідно зазначити, що торік до обласної ради надійшло майже 400 звернень громадян. Крім звернень під час особистого прийому, це і звернення поштою, на особистих виїзних прийомах та під час проведення «прямих ліній» у редакції газети «Рідне Прибужжя».

 

Люди звертаються з різними проблемами. У зв’язку з фінансовою нестабільністю, значно збільшилася частка звернень на адресу голови обласної ради з проханням надати матеріальну допомогу, здебільшого на придбання ліків, проведення медичних операцій, лікування. З власних надходжень обласною радою у 2009 році було надано матеріальну допомогу громадянам на суму понад 18 тисяч гривень.

 

СНІГУРІВСЬКИЙ район

 

На спільному засіданні постійних комісій районної ради вивчалися питання, які виносяться на розгляд чергової сесії, зокрема матеріали звіту голови райдержадміністрації та інформація по виконанню районного бюджету за 2009 рік.

 

Під час засідання розглянуто питання про затвердження районної Програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2010-2013 роки. Депутатами підтримано проект Програми по захисту населення від інфекційних хвороб та поліпшення санітарно-епідеміологічної ситуації в районі на 2010-2015 роки.

 

Крім цього, погоджено участь центральної районної лікарні у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

 

***

 

Завідувач Снігурівської державної нотаріальної контори Ю.В. Коваль стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу – 2009 у номінації «Кращий молодий нотаріус року» та отримала спеціальний Диплом, який Юлії Валеріївні вручили в Києві. На сьогоднішній день Снігурівська нотаріальна контора обслуговує ще й мешканців сусіднього Березнегуватського району.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ