Обласна рада інформує від 16.03.10

Официально

  16 Мар , 2010

БАШТАНСЬКИЙ район

 

На XXXVIII сесії Баштанської районної ради п’ятого скликання було розглянуто 13 питань, серед яких і звіт голови районної ради про роботу ради та виконання повноважень, наданих відповідно до чинного законодавства, за звітний 2009 рік.

У своєму звіті голова районної ради М.П. Бенюх акцентував увагу депутатів на головних пріоритетах діяльності районної ради, основними з яких залишаються питання щодо зростання ролі місцевого самоврядування у процесах соціально-економічного розвитку району, формування районного бюджету, належної роботи закладів освіти, охорони здоров’я, культури, підвищення ефективності використання майна спільної власності тощо.

 

Бурхливо проходило обговорення звіту редактора районної газети «Голос Баштанщини» В.Л. Свирси. Депутати районної ради звернули увагу редактора на відсутність резонансних публікацій на сторінках газети, зокрема журналістських розслідувань з проблемних питань життєдіяльності району, на висвітлення життя різних верств населення Баштанщини. Редактору газети рекомендовано ретельніше і гостріше висвітлювати проблемні питання району.

 

На сесії підтримано депутатські звернення щодо капітального ремонту водомережі села Єрмолівка та виготовлення проектно-кошторисної документації на газифікацію Добренської загальноосвітньої школи та на ремонт спортивної зали цього навчального закладу.

 

***

 

На Баштанщині відбулись заходи, присвячені 66‑й річниці визволення району від фашистських загарбників та 196‑річчю від дня народження Т.Г. Шевченка.
Районне керівництво поклало квіти до погруддя Т.Г. Шевченка та до пам’ятників загиблим воїнам: генералу Пушкіну, воїнам-афганцям, до Вічного вогню, а также до пам’ятників в’язням – жертвам нацизму та «дітям війни».

 

Після покладання на пагорбі Слави в місті Баштанка відбувся мітинг, присвячений 66‑й річниці визволення району від фашистських загарбників. Баштанка в усі часи з особливим почуттям вшановує ветеранів, які вибороли й подарували нинішньому та прийдешнім поколінням життя, свободу і мир.

 

НОВОБУЗЬКИЙ район

 

На черговій сесії районної ради депутати заслухали звіт начальника районного фінансового управління про виконання районного бюджету за 2009 рік, звіт голови постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку С. Незнаюка та звіт директора Новобузького районного фізкультурно-спортивного клубу «Колос» В. Бєлінського.

 

Навколо останнього питання спричинилася гостра суперечка щодо недостатньої уваги з боку виконавчої влади до розвитку фізкультурно-спортивної галузі в районі.
Зокрема депутати порушували гострі питання про відсутність взаємодії між відділом у справах молоді і спорту райдержадміністрації та спортивними закладами району, внаслідок чого відсутня система спортивно-масової роботи з дітьми та юнацтвом.

 

Крім того, на думку депутатів, керівник фізкультурно-спортивного клубу «Колос» приділяє велику увагу не створенню і розвитку місцевих команд, а лише тренуванню збірних команд, які беруть участь в обласних змаганнях.
Така ситуація не сприяє залученню широких верств населення, особливо молоді, до занять фізичною культурою і спортом. Ухвалене з даного питання рішення містить ряд конструктивних пропозицій щодо подальшої роботи фізкультурно-спортивного закладу.

 

Депутати також затвердили Програму зайнятості населення Новобузького району на 2010-2011 роки, розглянули стан виконання ряду районних програм, зокрема Програми реалізації державної політики у сфері боротьби з наркотиками, Програми подолання дитячої безпритульності та бездоглядності, Програми охорони довкілля, Програми «Шкільний автобус», ухваливши внесені зміни та доповнення.

 

МИКОЛАЇВСЬКИЙ район

 

Працівники виконавчого апарату районної ради та райдержадміністрації здійснили виїзд до Веснянської та Радсадівської сільських рад з метою вивчення питання щодо організації громадського музею Миколаївського району та вирішення проблемних питань Музею історії виноградарстві та виноробства в Нижньому Побужжі села Радсад.

 

***

 

Керівництво району урочисто вручило Комсомольському будинку культури нову музичну апаратуру, придбану за кошти районного бюджету.
З цієї нагоди у Будинку культури зібралися депутати і працівники сільської ради, керівники бюджетних установ та учасники художньої самодіяльності «Берегиня».
На адресу районної влади від імені мешканців села Комсомольський сільський голова М.З. Тимченко висловив щиру подяку за цінний подарунок.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ