Обласна рада інформує від 18.03.10

Официально

  18 Мар , 2010

Продовжує діяти робоча група з числа депутатів обласної ради по вивченню стану харчування у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах області, створена розпорядженням голови обласної ради Т.В. Демченко. Наразі вже вивчено ситуацію із харчуванням дітей у Очаківському, Баштанському, Вознесенському, Доманівському і Новоодеському районах.

 

Депутати обласної ради дають різну оцінку організації харчування у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах області та виконанню рішення обласної ради.

 

За словами депутата обласної ради, заступника голови постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства, дитинства та розвитку зон відпочинку О.О. Омельченко, порівняно із минулими роками стан харчування дітей покращився, але цього недостатньо для повного охоплення гарячим харчуванням учнів шкіл. Керівництвом районів та сільськими головами не проведено необхідної роботи по залученню спонсорської допомоги з метою зменшення вартості харчування. До того ж адміністраціями деяких шкіл не проведено належних заходів щодо забезпечення навчальних закладів натуральним молоком та м’ясною продукцією.

 

Депутати обласної ради звернули увагу керівників районів області на необхідність забезпечення безумовного та невідкладного виконання рішення сесії обласної ради від 23 квітня 2009 року № 14 «Про організацію харчування учнів у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах області».

 

***

 

12 березня робоча група у складі депутатів обласної ради з виїздом на місце вивчила ситуацію з реконструкцією Богданівської загальноосвітньої школи та Прибузького будинку культури Доманівського району.

 

Необхідність вивчення виникла тому, що роботи з реконструкції Прибузького будинку культури, розпочаті у 2005 році і замовником яких є управління капітального будівництва облдержадміністрації, досі не завершено, дах приміщення закладу протікає. До того ж при проведенні реконструкції Богданівської загальноосвітньої школи було зруйновано частину приміщення, і діти не мають змоги навчатися школі.

 

Розглянувши ситуацію на місці, депутати наголосили на тому, що з метою виправлення критичної ситуації на цих двох об’єктах необхідне негайне втручання зі сторони органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 

Для вирішення питання із реконструкцією Богданівської загальноосвітньої школи управлінню капітального будівництва облдержадміністрації запропоновано розробити технічне завдання, графік черговості робіт із указанням необхідного фінансування і надати ці матеріали обласній раді до 2 квітня 2010 року. Позиція депутатського корпусу обласної ради щодо питання реконструкції Богданівської ЗОШ незмінна – новий навчальний рік учні мають розпочати у приміщенні школи.

 

Що стосується стану справ із проведенням реконструкції Прибузького будинку культури, то депутати рекомендували облдержадміністрації та управлінню капітального будівництва облдержадміністрації негайно виправити недоліки, допущені при проведенні робіт їх виконавцем, визначити необхідний обсяг цих робіт і необхідний обсяг їх фінансування, забезпечити контроль за процесом реконструкції об’єкта та інформувати обласну раду про хід виконання робіт щомісяця до п’ятого числа наступного за звітним.

 

Баштанський район

 

Органи місцевого самоврядування приділяють велику увагу підвищенню майстерності вихованців закладів культури і мистецтва та усіляко сприяють поліпшенню їх роботи.

 

У тому, що Баштанщина плідно плекає юні таланти нас переконують результати творчих звітів та конкурсів.

 

Зокрема в актовій залі Баштанського районного Палацу культури з великим успіхом відбувся звітний концерт Баштанської дитячої музичної школи (директор А.В. Семиліт) у рамках обласного конкурсу початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Джерело юних талантів».

 

Як відзначили поважні члени журі, юні митці та музиканти засвідчили свій належний рівень підготовки. Підбиваючи підсумки заходу, почесні гості наголосили й на умілій організації концерту, сценарій якого був підготовлений директором районного Будинку культури С.В. Плужник.

 

Гарячими оплесками висловлювали глядачі свою вдячність дітям за майстерне виконання кожного концертного номера, однак декілька юних співаків заслужили найбурхливіших оплесків залу.

 

Це шестикласник Кирило Кірпачов за виконання пісні «Ой ти дівчино з горіха зерня», семикласниця Вікторія Пономаренко, випускник музичної школи Григорій Рижик за пісню «Бесаме мучо», саксофоніст Дмитро Ковтун (учень 4 класу).

 

Злива сентиментальних емоцій увірвалася у серця глядачів, як тільки залунали перші акорди «Маминого вальсу» А. Давиденка у виконанні дуету акордеоністів – учня 2 класу Артура Зінкевича та третьокласника Дмитра Соценка.

 

Фінальна пісня концерту «Сто відсотків щастя» у виконанні вокальної групи дитячої музичної школи під керівництвом викладача Лариси Шулюк – глибоко символічна: діти співають про щастя, бо почуваються щасливими.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ