Обласна рада інформує від 20.03.10

Официально

  20 Мар , 2010

Згідно з нормами Бюджетного кодексу України публічне оприлюднення звітів про виконання місцевих бюджетів здійснюється до 20 березня року, який йде після звітного, тому 17 березня 2010 року відбулося оприлюднення звіту про виконання обласного бюджету Миколаївської області за 2009 рік. Участь в обговоренні звіту взяли голова обласної ради Т.В. Демченко та депутати обласної ради.

 

Головне фінансове управління облдержадміністрації прозвітувало про виконання дохідної та видаткової частин бюджету Миколаївської області за 2009 рік та надало відповіді на запитання, які надійшли від депутатського корпусу обласної ради.

 

Зокрема під час обговорення депутатами обласної ради були порушені такі питання, як стан кредиторської заборгованості з боку держави перед підприємствами, які надають пільгові послуги громадянам, динаміка зміни податкового боргу в області, наявність та структура виникнення вільних залишків обласного бюджету тощо.

 

Депутатський корпус обласної ради також дуже хвилює процес формування проекту бюджету Миколаївської області на 2010 рік, тому він сподівається на співпрацю з облдержадміністрацією у цьому питанні.

 

***

 

Рішенням XXXV сесії обласної ради п’ятого скликання від 2 березня 2010 року № 15 на посаду директора комунального підприємства «Автотрансобслуговування» було призначено Шкафера Володимира Івановича.

 

19 березня депутати обласної ради О.М. Зубко (голова постійної комісії з питань житлово‑комунального господарства, будівництва, приватизації та власності), М.В. Жук та Г.В. Ташлик представили нового директора трудовому колективу КП «Автотрансобслуговування».

 

Депутати побажали В.І. Шкаферу плідної праці, спрямованої на розвиток КП «Автотрансобслуговування» та економіки області.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ