Обласна рада інформує від 23.03.10

Официально

  23 Мар , 2010

У свій перший робочий день на обійманій посаді, 19 березня 2010 року, голова облдержадміністрації Микола Круглов дав можливість усім регіональним ЗМІ наживо поспілкуватися з ним під час прес-конференції. Цим заходом не лише внесена ясність у окремі світські припущення та чутки, пов’язані з долею нашого регіону, а й публічно спростовано ряд безпідставних здогадок, що стосуються різних боків життя Миколаївщини.

 

Та головне, губернатор відверто заявив свою позицію щодо бачення найзлободенніших проблем та першочергових завдань області, шляхів їх вирішення. Крім цілої низки стратегічних тем, порушувалися і питання кадрів, морально-етичного боку подачі у ЗМІ інформації за професійним покликом чи… у пошуку брутальної сенсації тощо.

 

Микола Петрович наголосив, що він із тих людей, яким важко змінювати свої погляди, переконання. Тож у його команді працюватимуть професіонали, насамперед фахові, досвідчені люди. Це виключно миколаївці, ті, хто добре знає область, проблеми регіону, і знає, як їх у непростих економічних умовах успішно розв’язувати.

 

Зважаючи на те, що у ряді районів з достойним кадровим резервом керівників помітна прогалина, – проінформував, що поруч із молодим керівником буде працювати професіонал з чималим стажем роботи, навіть якщо це і людина зрілого віку. А загалом, зауважив, що кадровий резерв – це суттєве упущення, над яким за будь-яких політичних умов постійно потрібно працювати.

 

Голова облдержадміністрації дав гостру оцінку непопулярним методам діяльності окремих керівників управлінь облдержадміністрації, а також задовольнив допитливість місцевих «акул пера» щодо тих персоналій, яким він тепер запропонує зайняти звільнені посади.

 

Торкнувся М.П. Круглов і теми обов’язковості реформ у суднобудівній галузі, доцільності відновлення на державному рівні Вільної економічної зони «Миколаїв», моделі регіонального інвестування, найневідкладніших заходів в АПК тощо.

 

На прес-конференції Микола Петрович піддав гострій критиці попередні стосунки облдержадміністрації з депутатським корпусом обласної ради. Зокрема про ігнорування рішень сесії висловився як про недопустимі речі.

 

Кожен приклад нищівної критики переходив у діловиту перспективу нормальної роботи галузі, реальний прогноз строків для поліпшення ситуації.

 

Новопризначений голова облдержадміністрації завірив журналістів, що позитивні зміни можливі лише за відстоювання державницької позиції на усіх щаблях влади, професійності і вимогливості посадових осіб, що надалі стане неодмінною умовою для нашого регіону.

 

Миколаївський район

 

На засіданні організаційного комітету з питання підготовки та проведення 66‑ї річниці визволення Миколаївської області від фашистських загарбників та 65‑ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні були уточнені списки учасників бойових дій у роки Великої Вітчизняної війни та дружин (чоловіків) померлих під час війни учасників бойових дій, які не одружилися вдруге, з метою вручення їм одноразової матеріальної допомоги у розмірі не менше 300 гривень.

 

Також були надані доручення відповідальним працівникам відділів та управлінь райдержадміністрації щодо розробки заходів з підготовки та відзначення цих знаменних дат.

 

Снігурівський район

 

Снігурівчани відзначили 66‑ту річницю визволення рідного краю від фашистських загарбників і вшанували пам’ять тих, хто у кровопролитній боротьбі з ворогом віддав життя за свободу Батьківщини.

 

Жителі міста віддали данину шани і поваги тим, хто пройшов крізь горнило війни, здобув Перемогу та дожив до цього весняного дня. Серед них – безпосередній учасник визволення Снігурівки, удостоєний багатьох бойових нагород, Олександр Семенович Корсунський.

 

Більше шести десятиріч минуло з того дня, як війська Третього Українського фронту під командуванням генерала армії Р. Малиновського у результаті успішного проведення Березнегуватсько-Снігурівської операції визволили Снігурівку і весь район від окупантів.

 

У тих запеклих боях брали участь підрозділи кінно-механізованої групи генерал-лейтенанта І. Плієва, ім’я якого носить одна з вулиць Снігурівки.

 

Вдячні снігурівчани в день визволення рідного міста поклали живі квіти до пам’ятників та братських поховань воїнів‑визволителів.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ