Обласна рада інформує від 25.03.10

Официально

  25 Мар , 2010

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, сільського будівництва та соціального розвитку села депутати наголосили на тому, що занепокоєні критичною ситуацією в агропромисловому комплексі Миколаївської області.

 

Одним із шляхів недопущення виникнення соціальної напруги на селі та отримання гарантованого врожаю сільськогосподарських культур було визначено звернутися до Кабінету Міністрів України з метою передбачення видатків Міністерства аграрної політики України на підтримку сільського господарства Миколаївщини з державного бюджету на 2010 рік.

 

Депутатами-аграріями було відпрацьовано дане питання і надіслано листа до віце-прем’єр-міністра України з питань АПК В.А. Слаути та міністра аграрної політики України М.В. Присяжнюка за підписом голови обласної ради Т.В. Демченко з пропозиціями щодо вирішення проблемних питань сільського господарства області.

 

Серед заходів, які запропоновані уряду, – фінансування здешевлення вартості залучених кредитів для сільгосптоваровиробників, виплата дотацій за гектар посіяних сільськогосподарських культур, компенсація вартості електроенергії та паливно-мастильних матеріалів, витрачених на зрошуваних землях, селекція у рослинництві та тваринництві, часткова компенсація вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва та страхових премій (внесків), фактично сплачених суб’єктами господарювання, інше.

 

***

 

23 березня 2010 року за участі голови обласної ради Т.В. Демченко, депутатів обласної ради, начальників структурних підрозділів облдержадміністрації, спеціалістів відбулася нарада з питання реконструкції Кургану Слави.

 

Під час обговорення зроблено наголос на тому, що роботи з реконструкції проводяться неналежним чином, до того ж головним розпорядником коштів, управлінням капітального будівництва облдержадміністрації, не проведена робота по контролю за процесом будівельних робіт.

 

Було вирішено найближчим часом з виїздом на місце оглянути стан проведених робіт з реконструкції Кургану Слави. Управлінням культури та капітального будівництва облдержадміністрації, підряднику, Новоодеській міській раді рекомендовано надати свої пропозиції з метою вирішення даного питання.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ