Обласна рада інформує від 6.03.10

Официально

  6 Мар , 2010

Миколаївський район

 

У селі Ковалівка відбулася сходка жителів села, у якій взяли участь депутати, працівники виконавчого апарату районної ради та представники виконавчого комітету сільської ради.

 

На обговорення громади виносилось питання централізованого водозабезпечення населеного пункту, яке вирішується за сприяння народного депутата України М.П. Круглова. Представники районної організації Партії регіонів на сходці урочисто вручили насосно-силовий агрегат та пульт управління «Каскад», які необхідні для безперебійної подачі води до будинків мешканців центральної частини села Ковалівка.

 

Цього ж дня відбувся виїзд депутатів та працівників виконавчого апарату районної ради до Кіровської та Безводненської сільських рад з метою контролю за використанням коштів обласної та районної субвенцій, виділених на соціально-культурний розвиток сільської місцевості.

 

***

 

Свій 8‑й день народження відсвяткував Радсадівський реабілітаційний центр «Дитяче містечко». Час, що минув, для вихованців та працівників центру був сповнений багатьма подіями. Головним надбанням центру його працівники вважають те, що, переживши чимало труднощів на своєму шляху, він встояв і в цей нелегкий час, завдяки дієвій підтримці районної влади, міцно тримається на плаву.

 

За ці вісім років спеціалістами центру зроблено дуже багато: розроблено та впроваджено велику кількість соціальних реабілітаційних програм, спрямованих на психологічне й фізичне оздоровлення дітей, попередження кризових ситуацій, профілактику підліткової наркоманії, СНІДу, алкоголізму, тютюнопаління.

 

З нагоди свята силами вихованців було підготовлено чудову святкову виставу, на яку завітало керівництво району.
Всі гості відзначили високий професіоналізм фахівців центру, очолюваного непересічною людиною Л.П. Туровською.
На адресу працівників соціально-реабілітаційного центру були висловлені побажання життєвих і творчих здобутків, удачі й успіхів у кожній задуманій справі.

 

До дня народження Центру вихованці отримали в подарунок від районної влади килимове покриття, а депутати районної ради В.О. Чистий та О.В. Голян від імені фракції Партії регіонів подарували великий торт, який було замовлено з нагоди свята.

 

Снігурівський район

 

В Афанасіївській сільській раді організовано зустріч з колишніми воїнами. Прийшли не тільки ветерани, а й представники молодших поколінь. Їх тепло привітали сільський голова (полковник у відставці) В.М. Войцешин та голова ветеранської організації, депутат районної ради Н.І. Шапір.

 

Для учасників зустрічі відновлений народний хор, на чолі з художнім керівником Д.Д. Голокозом, дав чудовий концерт. Звучали пісні воєнних років, українські народні та ліричні. Активну участь у підготовці до свята взяли депутати районної та сільської рад, працівники апарату сільської ради.
Воїни різних років спілкувалися за святковим столом і дякували за увагу до них.

 

Новобузький район

 

Депутати районної ради розпочали підготовку до чергової сесії.
На засіданні постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, законності та захисту прав громадян одним з перших було розглянуто питання реалізації державної політики у галузі боротьби з корупцією у Новобузькому районі.

 

Під час обговорення заходів районної програми правової освіти населення, зокрема щодо забезпечення доступу громадян, особливо молоді, до джерел правової інформації. депутати зазначили незадовільну укомплектованість масових та шкільних бібліотек літературою юридичної тематики та рекомендували районній державній адміністрації звернути увагу на дану проблему.

 

На засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення було розглянуто виконання заходів районної програми зайнятості на 2010-2011 роки. Депутати вказали органам виконавчої влади на необхідність проведення детального аналізу реального стану безробіття на території району з метою покращення організації роботи по легалізації зайнятого населення та зменшенню рівня прихованого безробіття.

 

***

 

На спільному засіданні членів президії районних організацій ветеранів та інвалідів за участю голови районної ради В.Г. Терзієвої розглядалися питання, пов’язані з урочистим відзначенням річниці визволення міста і району від фашистських загарбників та 65‑річчя Великої Перемоги. Відбувся обмін думками з приводу обговорених питань, було внесено пропозиції щодо патріотичного виховання підростаючого покоління.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ