Плекаючи майбутню зміну

Новости, Официально

  23 Мар , 2010

18 березня 2010 року відбувся виїзд робочої групи обласної ради до Миколаївського району з метою вивчення стану опалення та харчування дітей у шкільних та дошкільних навчальних закладах. У процесі збирання інформації були оглянуті Нечаянська загальноосвітня школа I-III ступенів навчання, Іванівська ЗОШ I-III ст.н, Комсомольська ЗОШ I-III ст.н., Зеленоярська ЗОШ I-III ст.н., Кривобалківська ЗОШ IIII cт.н., Веснянська ЗОШ I-III і Петрівська загальноосвітня школа III ступенів навчання. Кожен із цих навчальних закладів отримав високу оцінку спостерігачів, проте останні відмітили наявність деяких недоліків. Найскладніша ситуація склалася у селі Нечаяне Миколаївського району. Попри різноманітне меню і всі намагання викладацького складу привернути увагу до шкільної їдальні, у школі харчується близько 38% учнів. Це тісно пов’язане з недостатньо високою температурою у приміщеннях школи. Щодо дитсадку, то на 131 дитину дошкільного віку село не має можливості відкрити дитсадок. І це при тому, що щороку в селі народжується більше трьох десятків малюків. Відтак батьки вимушені возити дітей у сусідні села Іванівку та Кімівку.

 

У цілому відсоток дітей, охоплених харчуванням у школах, коливається від 40% до 100%, і в середньому становить близько 75%! Дітей годують тільки свіжими і якісно приготовленими стравами. Кожен день меню змінюється, але в ньому завжди присутня або яловичина, або курка, або риба. Молочні вироби також не є дефіцитом. Творог, сметана, сир, масло і молоко присутні абсолютно на кожній кухні. Оскільки батьки зацікавлені у правильному і безпечному харчуванні своїх нащадків, вони намагаються поповнити шкільні запаси свіжою продукцією. Зокрема попередньо перевіреним молоком, домашньою консервацією. Спонсори також допомагають виділенням коштів і продуктами харчування. Завжди на столі овочі і сухофрукти.

 

Особливо хочеться виділити працьовитість і захоплення своєю справою керівників цих навчальних закладів. Те натхнення і самовідданість, яку вони приділяють внутрішньому благоустрою своїх шкіл, заслуговують на неабияку похвалу. Одним з таких керівників є Тетяна Вікторівна Кузьмічова, яка обіймає посаду директора Петрівської загальноосвітньої школи, де навчається 52 учні. Вона змогла досягти стовідсоткового показника охоплення дітей харчуванням і створити теплу атмосферу в стінах навчального закладу.

 

 

Олександр ТОПЧІЙ
Фото автора

 

Миколаївський район

 

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ