Рішення від 2 березня 20010 року №17

Официально

  6 Мар , 2010

Про невиконання облдержадміністрацією рішень обласної ради від 16 жовтня 2009 року № 12, від 11 грудня 2009 року № 7 стосовно передачі пам’ятки історії та монументального мистецтва – «Курган Слави» з комунальної власності м. Нова Одеса у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області

 

Відповідно до Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» шанобливе ставлення до ветеранів Великої Вітчизняної війни є священним обов’язком держави і громадян України.
Однією із форм увічнення Перемоги та подвигу народу-переможця є збереження символів Перемоги – упорядкування, збереження та спорудження пам’ятників, присвячених подіям Великої Вітчизняної війни.

 

З урахуванням положень вищезазначеного Закону України, з метою збереження пам’ятки історії та монументального мистецтва – «Курган Слави» обласною радою 16 жовтня 2009 року та 11 грудня 2009 року прийнято рішення про передачу цього монумента з комунальної власності м. Нова Одеса у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області.
Заслухавши інформацію про стан виконання вищезазначених рішень обласної ради, враховуючи рішення президії обласної ради, рекомендації та висновки постійних комісій з цього питання, з урахуванням статті 144 Конституції України та статті 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» обласна рада

 

ВИРІШИЛА:
1. Відмітити, що з метою вшанування подвигу народу в боротьбі за свободу і незалежність Вітчизни та у зв’язку з відзначенням 65‑ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років обласною радою прийнято рішення про передачу пам’ятки історії та монументального мистецтва – «Курган Слави» у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області.

 

2. Вважати, що обласною державною адміністрацією свідомо ігноруються та не виконуються рішення обласної ради від 16 жовтня 2009 року № 12 та від 11 грудня 2009 року № 7 щодо передачі пам’ятки історії та монументального мистецтва – «Курган Слави» з комунальної власності м. Нова Одеса у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області.
Зазначити, що безпосередня відповідальність за зволікання у вирішенні цього питання покладається на начальника управління культури облдержадміністрації Димитрова М.Ф.

 

3. Роботу начальника управління культури облдержадміністрації Димитрова М.Ф. в частині забезпечення виконання рішень обласної ради щодо передачі пам’ятки історії та монументального мистецтва – «Курган Слави» вважати незадовільною.
Запропонувати голові обласної державної адміністрації розглянути питання про перебування Димитрова М.Ф. на займаній посаді.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної ради: з питань житлово‑комунального господарства, будівництва, приватизації та власності; з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту; з питань роботи з громадськими об’єднаннями, засобами масової інформації та зв’язків з органами місцевого самоврядування.

 

Голова обласної ради Т.В. ДЕМЧЕНКО

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ