Рішення від 2 березня 20010 року №18

Официально

  6 Мар , 2010

Про надання згоди на безоплатну передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області меморіального комплексу, розташованогоу с. Ковалівка Миколаївського району

 

Відповідно до пункту 32 частини першої статті 43, частини другої, четвертої та п’ятої статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення обласної ради від 26 жовтня 2000 року № 16 «Про управління майном спільної власності територіальних громад Миколаївської області» (зі змінами, внесеними рішенням обласної ради від 26 березня 2009 року № 22), враховуючи вимоги статей 1, 2, 3 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», згідно з рішенням Ковалівської сільської ради Миколаївського району від 22 січня 2010 року № 8, беручи до уваги клопотання Миколаївської районної ради, зважаючи на підготовку та відзначення 65‑ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:
1. Надати згоду на безоплатну передачу меморіального комплексу, розташованого у с. Ковалівка Миколаївського району, з комунальної власності територіальної громади с. Ковалівка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області.

 

2. Обласній державній адміністрації як уповноваженому органу управління майном вжити заходів щодо передачі меморіального комплексу, розташованого у с. Ковалівка Миколаївського району, з комунальної власності територіальної громади с. Ковалівка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області в установленому чинним законодавством порядку.

 

3. Обласній державній адміністрації під час формування обласного бюджету Миколаївської області на 2010 рік та наступні роки передбачати видатки на утримання та здійснення першочергових ремонтних робіт меморіального комплексу, розташованого у с. Ковалівка Миколаївського району.

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної ради: з питань культури, освіти і науки, сім’ї та молоді, спорту; з питань житлово‑комунального господарства, будівництва, приватизації та власності.

 

Голова обласної ради Т.В. ДЕМЧЕНКО

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ