Рішення від 2 березня 20010 року №19

Официально

  6 Мар , 2010

Про ігнорування обласною державною адміністрацією рішення обласної ради від 11 грудня 2009 року № 9 «Про ситуацію, що склалася в процесі виконання рішень обласної ради щодо приватизації комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Миколаїв» (в частині роботи управління з питань майна комунальної власності облдержадміністрації)

 

Заслухавши та обговоривши інформацію щодо виконання рішення обласної ради від 11 грудня 2009 року № 9 щодо роботи начальника управління з питань майна комунальної власності облдержадміністрації Кравченко Ю.В., обласна рада зазначає, що головою облдержадміністрації під час розгляду питання про доцільність перебування Кравченко Ю.В. на посаді начальника управління з питань майна комунальної власності не взято до уваги такі обставини:
повноваження щодо управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області делеговано обласній державній адміністрації на підставі рішення обласної ради. Управління з питань майна комунальної власності облдержадміністрації є структурним підрозділом обласної державної адміністрації, основним завданням якого є реалізація регіональної політики у сфері управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області та координація діяльності структурних підрозділів облдержадміністрації щодо оперативного управління майном.

 

Отже, завдання цього управління безпосередньо пов’язані із делегованими повноваженнями щодо управління майном спільної власності територіальних громад Миколаївської області;
позицію депутатів обласної ради щодо незадовільної роботи начальника управління з питань майна комунальної власності облдержадміністрації Кравченко Ю.В. з організації процесу приватизації КП «Міжнародний аеропорт «Миколаїв» та виконання рішень обласної ради з цих питань, висловлену в рішенні обласної ради від 11 грудня 2009 року № 9.

 

Враховуючи вищевикладене, та з урахуванням пропозицій постійних комісій обласної ради з цього питання обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Зажадати від голови обласної державної адміністрації термінового вжиття заходів стосовно виконання рішення обласної ради від 11 грудня 2009 року № 9 щодо перебування начальника управління з питань майна комунальної власності облдержадміністрації Кравченко Ю.В. на займаній посаді у зв’язку з незадовільним виконанням заходів з приватизації КП «Міжнародний аеропорт «Миколаїв», передбачених відповідними рішеннями обласної ради, непрофесійним підходом до організації функціонування інших комунальних підприємств, відсутністю належного контролю за ефективним використанням майна, що є власністю територіальних громад Миколаївської області.

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань житлово‑комунального господарства, будівництва, приватизації та власності.

 

Голова обласної ради Т.В. ДЕМЧЕНКО

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ