Рішення від 2 березня 20010 року №20

Официально

  6 Мар , 2010

Про звернення до Міністра охорони навколишнього природного середовища України щодо роботи начальника державного управління охорони навколишнього природного середовища в Миколаївській області Богдана В.І.

 

Заслухавши та обговоривши ситуацію щодо взаємодії державного управління охорони навколишнього природного середовища в Миколаївській області під керівництвом Богдана В.І. з обласною радою, депутати зазначають:
начальник державного управління охорони навколишнього природного середовища в Миколаївській області Богдан В.І. не виявив належної ініціативи та зацікавленості стосовно відпрацювання запропонованих депутатами обласної ради для розгляду на ХХХV сесії обласної ради змін та доповнень до обласної Програми охорони довкілля та раціонального природокористування на 2000-2010 рр., у чому вбачається особиста безвідповідальність цього керівника за ситуацію, що склалася на об’єктах, запропонованих депутатами для включення до Програми.

 

Спостерігається безпідставне затягування у підготовці відповідної документації щодо організації та встановлення меж регіонального ландшафтного парку «Тилігульський», створеного згідно з рішенням обласної ради від 28 квітня 1995 року № 8, у зв’язку з чим межі парку і досі не встановлено, що викликає справедливе обурення серед місцевого населення та призводить до численних звернень до обласної ради. Аналогічна ситуація має місце і по інших об’єктах природно-заповідного фонду області.

 

Не організовано чіткий та повний контроль за виконанням заходів обласної Програми, мотивуванням чого є те, що це знаходиться поза межами його компетенції.
Під час створення національних природних парків «Бузький Гард» та «Білобережжя Святослава» територіальним органом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України не проведено роз’яснювальну роботу та не отримано погодження територіальних громад, що спричиняє соціальну напругу серед місцевого населення.

 

До обласної ради й досі не надано належне наукове обґрунтування та документацію, яка підтверджує погодження усіма землекористувачами земельних ділянок, на територіях яких створено ці національні парки.
Все це свідчить про відсутність належної взаємодії державного управління охорони навколишнього природного середовища в Миколаївській області під керівництвом начальника Богдана В.І. з Миколаївською обласною радою.

 

Враховуючи викладене вище, обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Звернутися до Міністра охорони навколишнього природного середовища України щодо розгляду питання про відповідність займаній посаді начальника державного управління охорони навколишнього природного середовища в Миколаївській області Богдана Валерія Івановича.

 

2. Направити це рішення Міністру охорони навколишнього природного середовища України.

 

Голова обласної ради Т.В. ДЕМЧЕНКО

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ