Щоб культура процвітала!

Новости, Репортер

  25 Мар , 2010

23 березня в Обласному палаці культури відбувся урочистий концерт з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

 

Театралізоване дійство розгорнулося ще у фойє ОДК, де студенти Миколаївського державного вищого училища культури, яке тепер іменується як Миколаївський коледж культури і мистецтв, влаштували справжню зустріч весни за всіма законами народних обрядів: з піснями, танцями, закликаннями. А вже в залі слово взяли керівники області та міста Миколаєва.

 

Першим працівників культури привітав голова облдержадміністрації Микола Круглов. «Завдяки вам, – зазначив він, звертаючись до присутніх у залі, – зберігається культура, традиції та духовна спадщина нашого народу, нашої Миколаївської області». І додав, що завданням людей творчих є радувати глядачів на українських та міжнародних сценах, а обов’язком влади – виділяти стільки коштів, щоб культура розвивалася й процвітала.

 

Про завдання влади говорила й голова обласної ради Тетяна Демченко. Вона зауважила, що, попри всі труднощі й перешкоди, керівництво області ніколи не залишає без уваги питання культури.

 

Усіх присутніх з професійним святом привітали також мер міста Миколаєва Володимир Чайка, голова обласного комітету профспілок працівників культури Любов Назарова. Володарями золотої нагороди «Перлина Миколаївщини» стали директор Обласного палацу культури Марія Добкіна, автор відзнаки, член Миколаївської обласної організації Національної спілки художників України Костянтин Головін, голова Баштанської райдержадміністрації Іван Рубський та інші.

 

А далі слово взяли студенти Миколаївського коледжу культури і мистецтв. І не лише слово. Співи, танці, гумористичні виступи, театральні мініатюри – все, що радує око і чарує слух. Було тут і українське козацьке весілля, і французький вальс, і російський хоровод, лунали народні пісні й джазові ритми. А наостанок учасники концерту зробили ще один весняний подарунок глядачам, виконавши пісню «В душі вирує весна».

 

Тетяна КОРЕНКІВСЬКА
Фото Дмитра ЛАСКІНА

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ