Україна для всіх – єдина!

Новости

  11 Мар , 2010

Україна без Кобзаря – не Україна. Мудре слово палкого патріота Тараса Шевченка крізь роки закликає нас любити рідну землю, на якій ми народилися, любити Україну. Надійним дороговказом для нинішнього та майбутніх поколінь є і його нескореність у прагненні до вільного життя на власній землі.

 

9 березня виповнилася 196‑та річниця з дня народження волелюбного співця українського народу. Миколаївці зібралися у сквері біля пам’ятника Тарасові Шевченку, щоб вшанувати пам’ять про великого Кобзаря, який творив долю України і збагачував її духовно-культурні надбання.

 

Квіти до пам’ятника поетові поклали голова обласної ради Тетяна Демченко, голова облдержадміністрації Олексій Гаркуша, міський голова Володимир Чайка, начальник УМВС України в Миколаївській області генерал-майор Володимир Уваров та інші представники влади й громадяни Миколаєва. Як зазначив Володимир Чайка, для того, щоб мрії Кобзаря, які втілені у його віршах, здійснилися, необхідно багато працювати. І дійсно, якщо йти вперед, укріплювати власні сили і наполегливо працювати, тоді й народ України зможе бути щасливим. Головне – усвідомлювати, що ми – українці. Тоді нас єднатиме дух братерства та сили, бо для всіх нас, таких самобутніх і несхожих один на одного, Україна така – єдина!

 

Юлія ПУСТОВІТ
Фото Дмитра ЛАСКІНА

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ