В ім’я збереження природи

Новости, Общество

  6 Мар , 2010

Гори, море, ліс! Чи можуть бути кращими умови для відпочинку на природі, до того ж у будь-яку пору року? Саме в мальовничому куточку нашої країни – у Криму – проходив нещодавно всеукраїнський семінар, організований Державним комітетом лісового господарства для керівників прес-служб підвідомчих структур.

 

Представників обласних управлінь лісових та лісомисливських господарств гостинно приймали працівники державного підприємства «Старокримське лісомисливське господарство». Програма семінару була доволі насиченою, оскільки організатори навчань ставили за мету вивчити, узагальнити набутий досвід роботи фахівців, відповідальних за зв’язки з громадськістю, а також виробити нові підходи до співпраці із засобами масової інформації. Поліпшення роботи зі ЗМІ в регіонах Держкомлісгоспом України визначено як один із пріоритетних напрямів діяльності. Його територіальні підрозділи є відповідальними за цей напрямок роботи, створені при кожному управлінні прес-служби зобов’язані подавати місцевій громаді об’єктивну інформацію про все, що відбувається в лісовому господарстві, висвітлювати проблемні питання галузі, популяризувати лісівничі професії, виховувати в громадян шанобливе ставлення до лісу і всього, що дарує людині природа. Під час обговорення актуальних тем, обміну певними напрацюваннями досвідчені прес-секретарі управлінь поділилися своїми методами організації роботи з громадськістю, запропонували нові шляхи для налагодження взаємовигідної співпраці зі ЗМІ.

 

 

Плідній роботі учасників семінару сприяла культурно-освітня програма, організована дирекцією ДП «Старокримське ЛМГ». Журналісти відвідали феодосійський музей І. Айвазовського, який подарував світові майже 6 тисяч своїх неперевершених робіт, побували в монастирі Сурб Хач (Святого Хреста), побудованому в першій половині ХIV століття. Нині ця пам’ятка є частиною лісового урочища, що примикає до міста Старий Крим. Екскурсії екологічними стежками рекреаційної ділянки «Біла вода», яка є територією Жовтневого лісництва Старокримського лісомисливського господарства, ознайомлення з державним ботанічним заказником «Новий світ» Судакського лісгоспу додали усім наснаги. Кримські лісівники продемонстрували гостям, як вони організовують еколого-просвітницьку діяльність, пропагують лісівничу справу.

 

Звісно, такі ландшафтні куточки нікого не залишають байдужими. До того ж кожен відвідувач, напевно, розуміє, що високий рівень відпочинку забезпечується чиєюсь копіткою працею, яку необхідно цінувати, а створену красу – оберігати. Бо нею мають насолоджуватися всі, хто завітає в ті зелені, розкішні шати. Як добре, що наша українська земля багата на них. Вони є і на Миколаївщині. Неповторні, милі серцю заповідні місця.

 

Алла АКІМОВА, учасник семінару
Фото автора

 

Комментарии:

  1. Аноним:

    як ропр

Сообщение:

*

НОВОСТИ