З любов’ю до людей

Новости, Общество

  25 Мар , 2010

26 березня голова Вознесенської районної ради Іван Арсентійович Бурдін відзначає своє 60‑річчя.

 

Депутатський корпус обласної ради, особисто голова обласної ради Т.В. Демченко, виконавчий апарат обласної ради щиро вітають ювіляра з цією особистою датою.

 

Минуло тридцять п’ять років, як Іван Арсентійович приїхав на Миколаївщину, яка стала його другою батьківщиною. Родом ювіляр із Мордовської АРСР. У 1972 році закінчив Мордовський державний університет, а згодом, відслуживши у лавах Радянської Армії, приїхав до Вознесенська.

 

В органах місцевого самоврядування працює близько 20 років. З 1990 року п’ять разів поспіль обирається головою Вознесенської районної ради. З березня 2003 року по січень 2005 року працював головою Вознесенської райдержадміністрації.

 

За керівництва Івана Арсентійовича районною радою та райдержадміністрацією розпочалася робота щодо широкої участі територіальних громад району у вирішенні питань соціального значення.

 

За участю жителів сіл, селища виконано значний обсяг робіт по газифікації населених пунктів, забезпеченню їх водопостачанням, реконструкції будинків культури, лікарняних амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів.

 

За ініціативою голови районної ради розпочато роботу з комп’ютеризації навчальних закладів та закладів охорони здоров’я району.

 

І.А. Бурдін є ініціатором випуску історико-краєзнавчого нарису «Вознесенщина моя зоряна» та книги про воїнів, трудівників села, лікарів, працівників культури, представників соціальної сфери району «Люди твої, Вознесенщино». Нагороджений Грамотою Верховної Ради України (2008).

 

З нагоди 60‑річчя зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту.
Нехай на Вашому шляху, шановний Іване Арсентійовичу, завжди трапляються тільки приємні зустрічі та миттєвості.

 

***

 

До цих теплих привітань приєднується й колектив редакції «РП». З роси і води, Іване Арсентійовичу!

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ