Золото – у збірної львівських гандболісток!

Новости, Спорт

  30 Мар , 2010

З 26 по 28 березня на базі дитячо-юнацького спортивно-оздоровчого комплексу Корабельного району м. Миколаєва відбувся Всеукраїнський турнір з гандболу серед дівчат. Цей турнір пройшов не вперше, вже шостий рік поспіль юні гандболістки з різних регіонів України демонструють свої спортивні досягнення. Цієї весни турнір присвятили 66‑й річниці з дня визволення Миколаєва від фашистських загарбників.

 

У змаганнях взяли участь дванадцять команд з десяти регіонів України, серед яких і три команди з Миколаївської області. Організатор турніру – управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, відділення Національного олімпійського комітету України в Миколаївській області та Миколаївська обласна федерація гандболу. Спонсорами виступили ТОВ «Екюр», ВАТ ЕК «Миколаївобленерго».

 

У п’ятницю, 26 березня, на відкриття турніру завітало багато шанувальників спорту, серед них – і керівництво області. «Сподіваюся, що сьогодні наші дівчата не лише доведуть те, що вони є найпрекраснішими, а й продемонструють свої вміння у спорті, – з посмішкою зазначила голова обласної ради Тетяна Демченко. – Цей турнір уже проводиться традиційно, і дуже важливо популяризувати на Миколаївщині всі види спорту. Гандбол деякий час перебував на стадії занепаду. Сьогодні як чоловічий, так і жіночий гандбол варто розвивати». А голова облдержадміністрації Микола Круглов, привітавши всіх з початком турніру, підкреслив, що всі ми – українці, незалежно від різних традицій, культури. Микола Петрович зазначив, що саме така молодь, яка присвячує свій час заняттям зі спорту, в майбутньому не обере хибний шлях. За словами Миколи Круглова, саме так молодь може впливати на добробут у нашій державі. Як виявилося, і Тетяна Демченко, і Микола Круглов завжди були палкими прихильниками гандболу. Більше того, голова обласної ради Тетяна Демченко раніше грала у складі збірної команди Херсонської області.

 

Тоді ж, у п’ятницю, розпочалися матчі між збірними командами. Дівчата боролися за перемогу завзято. Як розповів директор ТОВ «Екюр» Юрій Антощенко, було важко передбачити, хто стане переможцем.
Перше місце за результатами турніру здобула збірна команда Львівської області. А ось дівчата зі збірної Запорізької області посіли друге місце. Третє місце дісталося збірній команді Кіровоградщини.
Отже, «золото» змагань вирушило на Львівщину. Слід зазначити, що ця команда продемонструвала дуже високі результати і йшла до перемоги наполегливо.

 

– Мені дуже сподобалось брати участь у цьогорічному турнірі, – поділилася своїми враженнями капітан збірної команди Львівської області Марія Біла. – Було чимало команд з різних областей України, проте ми докладали багато зусиль для того, щоб перемогти. Ми тренуємося щодня. Наша робота спрямована на те, щоб досконало володіти технікою, знати всі тактичні прийоми гри. Дуже важливо розвивати саме техніку гри, адже гарні фізичні дані можна набути вже в процесі тренувань.

 

Команди з Миколаївської області боролися не менш завзято, але цього виявилося недостатньо для того, щоб потрапити до чільної трійки. Так, колективи з Веселинового, Кривого Озера та Доманівки посіли місця з шостого по восьме.
Всі учасниці змагань отримали спортивні костюми, а їхні тренери – фірмові рюкзаки. А переможцям до того ж вручили комплекти м’ячів, медалі та кубки. Завдяки генеральному спонсорові ТОВ «Екюр» усі учасники турніру відвідали Миколаївський зоопарк та плавбасейн «Водолій».

 

Юлія ПУСТОВІТ
Фото автора

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ