Золото і бронза – із Королівства Нідерланди

Новости, Спорт

  25 Мар , 2010

Депутатський корпус Миколаївської обласної ради приділяє пильну увагу питанням розвитку фізичної культури і спорту, усіляко сприяє досягненням миколаївських спортсменів.

 

До голови обласної ради Т.В. Демченко надійшов лист з радісною новиною від президента Миколаївської обласної асоціації рукопашного бою В. Тимошина.

 

З 18 по 21 березня 2010 року в Королівстві Нідерланди проходив молодіжний чемпіонат Європи, в якому національна збірна України зайняла перше командне місце. Миколаївщину представляли шість спортсменів, які завоювали одну золоту та чотири бронзові медалі, а саме: Олександр Пилипенко – золота медаль; Сергій Лященко, Дмитро Тимошин, Юлія Жданова, Софія Крилова – бронзові медалі. Спортсменів підготували тренери: Олександр Васильович Міненко, Юрій Анатолійович Климчук та Андрій Олександрович Коротков.

 

Одразу після повернення до України спортсмени почнуть готуватися до чемпіонату України, який відбудеться з 8 по 11 квітня в с. Коблевому, та до міжнародного турніру IBF, який проходитиме з 22 по 25 квітня 2010 року в Польщі.

 

До речі, протягом кількох останніх років спортсмени Миколаївщини входять до складу Національної збірної України та займають призові місця на міжнародних та європейських змаганнях.

 

Принагідно можна зазначити, що протягом п’яти років вихованці клубу бойових мистецтв «Рись», який є базовим для Миколаївської обласної асоціації рукопашного бою, несуть вахту на посту номер один біля Вічного вогню меморіалу Героїв ольшанців. За цей час клуб виховав чотирьох майстрів спорту України міжнародного класу, близько десяти майстрів спорту України та понад двадцяти кандидатів у майстри спорту України.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ