Багато питань – неопрацьованих

Новости, Официально

  15 Апр , 2010

Із чималого переліку питань, які протягом останнього часу обговорювались на засіданнях постійних комісій, чотири так і не потраплять до порядку денного, що пропонується на розгляд XXXVI сесії обласної ради. Члени президії, яка відбулася 14 квітня, вирішили не виносити на розгляд сесії затвердження обласної Програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Надана начальником служби у справах дітей облдержадміністрації Євгеном Парамоновим інформація не задовольнила у повному обсязі вимоги як деяких постійних комісій, так і президії обласної ради в цілому.

 

Також депутати обласної ради не розглядатимуть питання надання згоди Причорноморському державному регіональному геологічному підприємству на отримання спеціального дозволу (ліцензії) на геологічне вивчення надр двох ділянок – Кривопустоської та Підлісненської. Аналогічні зауваження викликали у президії обласної ради і наміри товариства з обмеженою відповідальністю «Миколаївський глиноземний завод» отримати спеціальний дозвіл на видобування корисних копалин (питної підземної води) з Галицинівського родовища питних підземних вод.

 

Усі інші питання члени президії обласної ради рекомендували до розгляду сесії, що відбудеться 16 квітня, але, разом з тим, зробили зауваження: дуже часто питання готуються некомпетентно, не у визначені законодавством строки. Приміром, голова постійної комісії з питань роботи з громадськими об’єднаннями, засобами масової інформації та зв’язків з органами місцевого самоврядування Олена Симоненко зробила суттєве зауваження щодо роботи районних центрів зайнятості населення. А депутат обласної ради Микола Підгородинський взагалі сказав, що сьогодні від роботи цієї служби, принаймні у Веселинівському районі, більше шкоди, ніж користі: населення просто призвичаїлося до практики елементарного отримання грошей і не зацікавлене у пошуках роботи.

 

Голова обласної ради Тетяна Демченко вкотре нагадала про невикористання вільних залишків із бюджетів рад різних рівнів, що свідчить про звичайнісіньке небажання місцевих громад освоювати кошти, що є у наявності.

 

Що стосується питань, які потраплять на розгляд сесії, то члени президії зробили зауваження щодо їхньої неопрацьованості, подання на розгляд комісій, а тим більше президії, у затягнуті строки.

 

Петро ІЛЬЇН
Фото Дмитра ЛАСКІНА

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ