Допоможемо лісу разом!

Новости

  27 Апр , 2010

Кожен із нас має можливість допомогти природі, зробити свій внесок у підтримку і примноження її сили та багатства. Цьому сприяє також і проведення різноманітних акцій, завдяки яким багато людей стають уважнішими до природи. Саме такою є всеукраїнська акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках», у рамках якої 24 квітня пройшов запланований Миколаївським обласним управлінням лісового та мисливського господарства завершальний захід – висадка лісу на згарищі в Балабанівці, що на окраїні обласного центру.

 

Цього погожого дня з метою заліснення і очищення приміських насаджень від сміття та захаращень в урочищі Балабанівка зібралися представники обласної ради, головного управління МНС в Миколаївській області, журналісти місцевих засобів масової інформації, працівники Миколаївського облуправління лісомисливського господарства та Миколаївського лісгоспу. Загалом у заході були задіяні понад 50 чоловік.

 

Висадження сіянців для майбутнього лісу розпочав начальник Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства, депутат обласної ради Петро Паламарюк, який на особистому прикладі показав техніку садіння. Працівниками лісгоспу був заздалегідь підготовлений грунт, а також вирощені сіянці (близько 10 тис.).

 

У заході взяли участь представники Миколаївської обласної ради: перший заступник голови облради Володимир Пащенко, депутат облради Григорій Ташлик, директор Миколаївського лісгоспу Микола Гордієнко, заступник начальника головного управління МНС в Миколаївській області Сергій Коновалов.

 

Місце проведення заходу, урочище Балабанівка, було обрано не випадково. Цей лісовий масив створювався з 1959 року і нині має площу 518 га. В 1982‑му рішенням Миколаївської обласної ради урочище на площі 510 га оголошено лісовим заказником місцевого значення. Розміщення поблизу обласного центру сприяє масовому відвідуванню населенням цієї місцевості і тому, на жаль, тут досить часто трапляються пожежі через необережне поводження громадян з вогнем. У 2008 році в урочищі сталася масштабна пожежа, коли вогонь охопив загальну площу 55,5 га. Ця подія завдала не тільки матеріальних збитків, але й, перш за все, – принесла велику тривогу і переживання через таку втрату. Тому завданням кожного, хто взяв участь у заході, було відновлення частини тієї території, що згоріла, створення нового лісу.

 

У результаті спільних зусиль було очищено значну територію лісу, заліснено близько 3 га згарища.
Лісові насадження – один із основних компонентів екологічної рівноваги на планеті, ліси мають велике значення в житті суспільства. Тому створення лісових насаджень, без перебільшення, важлива справа, яка є прикладом того, як сьогодні ми можемо потурбуватися про стан навколишнього середовища в майбутньому.

 

Каріна НОВИКОВА

 

Комментарии:

 1. Bryon:

  С помощью сети интернет образовалась
  реальность поддерживать связь
  и находиться в соцсетях, а также получать товары и услуги, не посещая магазины.

  В настоящее время же стало реальным онлайн
  займ на карту круглосуточно украина
  на требуемые потребности.
  В нашей жизни любого из нас с вами выдаются
  таковые времена, когда очень сложно ждать до тех пор, пока в
  кармане покажутся средства. До зарплаты еще
  так далеко. Родичи, на которых вы всегда так надеялись,
  отказали кредит на банковскую карту онлайн украина.
  Факт остается фактом: деньги на
  определенные надобности обязаны
  быть прямо немедленно.
  Сегодня почти каждый человек стремится успеть совершить
  много мероприятий в наиболее сжатые сроки.
  Раньше, человек, который собирался быстро оформить кредит был обязан отпрашиваться
  у руководителя, по той причине, что сбор а также
  подготовка финансовых документов занимали чрезвычайно много вашего времени.

  Однако последнее время экономические учреждения ведут между собой
  оживленную войну за любого нового заказчика.

  На на сегодняшний день процесс займ онлайн на банковский счет намного
  проще. http://xn——6cdbbwh2amfjh1adbk5aq0aow.com.ua/

 2. об'єктивно:

  Стан навколишнього середовища – це, вочевидь, найголовніше питання як у нашій країні, так і в усьому світові. Але  якби ж то кожен  із нас про це пам'ятав!!!!

Сообщение:

*

НОВОСТИ