І зазеленіє парк

Новости

  24 Апр , 2010

У рамках акції «Де живемо – самі лад наведемо», започаткованої Первомайською районною радою, проводяться суботники, «чисті четверги» із упорядкування та приведення до належного естетичного та санітарного стану території району.

 

Щороку навесні голова районної ради Олександр Маковеєнко звертається до директора Первомайського лісництва Івана Денисюка та депутата районної ради директора ВАТ «Підгур’ївське» Дмитра Бушилова з проханням виділити саджанці декоративних та фруктових дерев для озеленення населених пунктів, бо бюджетних коштів на їх придбання немає. Цього року чотири тисячі саджанців фруктових дерев та молодих берізок розподілено у кожну сільську раду. Минулого тижня на території Синюхино-Брідської сільської ради був закладений березовий парк Перемоги на 350 саджанців.

 

Тон у закладанні парку задав голова районної ради О.Ф. Маковеєнко та виконавчий апарат райради. До цієї справи долучились і школярі місцевої школи, працівники сільської ради. Одні копали лунки, інші саджали молоді деревця, притоптували грунт навколо них і рясно поливали.

 

Приємно, що під час таких суботників дорослі власним прикладом прищеплюють дітям любов до природи, працьовитість та високу громадянську свідомість. Пройде кілька років, і посаджені нами дерева стануть справжніми парками та квітучими садами рідного краю.

 

Наталія КЛИМЕНЮК, депутат Первомайської районної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ