«Миколаївобленерго» – п’ятнадцять!

Новости

  22 Апр , 2010

Минулої п’ятниці своє 15‑річчя відсвяткувало ВАТ «Миколаївобленерго». На енергетиків чекали безліч сюрпризів, святковий концерт, а хороший настрій іменинників не змогла зіпсувати навіть дощова погода, яку, на жаль, не замовиш заздалегідь.

 

Електроенергетика на Миколаївщині зародилась ще на початку ХХ століття з першої дизельної електростанції. Щоправда, вона була призначена не стільки для потреб міста, скільки для суднобудівного заводу «Наваль». З того часу пройшло більше сторіччя, а нині електроенергетика є самостійною частиною енергетичного комплексу країни.

 

На свято завітали представники компанії із районів Миколаївської області. Насамперед кожному працівникові, який прийшов на свято, прикріплювали до коміру фірмовий значок компанії та вручали повітряні кульки, що одразу налаштовувало на приємне проведення часу.

 

Розпочалося святкування з урочистого відкриття пам’ятного знака на честь 15‑річчя ВАТ «Миколаївобленерго». Це такий собі стовп лінії електропередачі, на монументі зазначені основні дати й події в історії розвитку енергетичної галузі як країни, так і нашої області зокрема. А відкривали монумент голова правління ВАТ «Миколаївобленерго» Борис Владиславович Соркін та перший заступник голови правління Юрій Михайлович Антощенко. Почесним гостем на святкуванні був заступник начальника Управління МВС України в Миколаївській області Артур Вікторович Войтенко.

 

Борис Владиславович Соркін привітав присутніх працівників компанії зі святом: «Мені дуже приємно вітати всіх на цій площі – працівників компанії, гостей, які беруть участь у відкритті пам’ятного знака. Він символізує нашу історичну пам’ять, що ми є наступниками тих людей, які створювали енергетику Миколаївської області та доклали титанічних зусиль до будівництва тих об’єктів, які ми з вами експлуатуємо, продовжуємо примножувати. Дай Бог вам усім здоров’я, величезних успіхів!».

 

За плідну й активну роботу у компанії найкращим працівникам «Миколаївобленерго» від імені голови обласної ради Тетяни Василівни Демченко. Б.В. Соркін вручив почесні грамоти обласної ради. Пізніше, під час святкового концерту, який чекав на енергетиків, було зачитано святковий наказ по підприємству й відзначено грамотами кращих працівників різних підрозділів компанії.

 

Завітав на свято й митрополит Питирим, який побажав: «Нехай благодать Божа буде з вами, оскільки саме ви працюєте над тим, щоб забезпечувати добробут й тепло».

 

Ольга ДЕРКАЧ
Фото автора

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ