На Кургані Слави зашелестять дерева

Новости, Репортер

  3 Апр , 2010

1 квітня на Кургані Слави у Новій Одесі представниками органів місцевого самоврядування Миколаївської області та учнями Новоодеської ЗОШ № 3 висаджено багаторічні дерева. Учасники доброчинної акції з озеленення разом із заступником голови обласної ради В.В. Пащенком працювали завзято, охоче і сумлінно.

 

Ця унікальна монументальна пам’ятка давно стала візиткою нашого краю, шанобливого ставлення миколаївців до своєї історії. Вона – взірець гідного увіковічення героїзму і мужності радянського солдата у роки Великої Вітчизняної війни.

 

Курган Слави відкрито у 1975 році на місці жорстоких і кровопролитних боїв з фашистами за свободу і незалежність рідного краю.
Насипаючи курган, кожна сільська рада області, на території якої війна залишила братські могили, привезла сюди жменьку рідної землі.

 

Депутати обласної ради п’ятого скликання приділяють велику увагу належному утриманню обелісків, пам’ятників і стел та вихованню підростаючого покоління в дусі шанобливого ставлення до подвигу воїнів‑визволителів.

 

З нагоди відзначення 65‑ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, з метою вшанування подвигу народу, збереження цієї священної пам’ятки історії та монументального мистецтва, – обласною радою наприкінці 2009 року прийнято рішення про передачу Кургану Слави з комунальної власності м. Нова Одеса у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, а також виділено з обласного бюджету кошти на ремонтні роботи та реконструкцію пам’ятника Невідомому солдату (що нині наближається до завершення).

 

Заліснення підніжжя кургану спеціалісти з озеленення порадили провести у декілька етапів. Згідно зі складеним планом, у чистий четвер перед Великоднем завершено перший етап по створенню зеленої зони: висаджено берези, тую та горобину. Посадковий матеріал у кількості 250 саджанців надало ДП «Миколаївське лісове господарство». А найближчим часов лісівники планують обсадити парк гледичією, щоб убезпечити насадження.

 

Голова обласної ради Т.В. Демченко висловлює вдячність учнівському та педагогічному колективу Новоодеської загальноосвітньої школи № 3 за те, що, незважаючи на вітряну та дощову погоду, вони працювали нарівні із депутатами обласної, районної та міської рад, працівниками виконавчого апарату обласної ради, – проявляючи неабияку сумлінність та старанність.

 

Хочеться вірити, що за деревами, висадженими з такою любов’ю і радістю, буде і надалі відповідний догляд та зберігання.

 

Прес-служба обласної ради
Фото Дмитра ЛАСКІНА

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ