Обласна рада інформує від 6.05.10

Официально

  6 мая , 2010

БАШТАНСЬКИЙ район

 

На ХХХІХ сесії Баштанської районної ради було розглянуто понад 20 важливих для жителів району питань.
Зокрема заслухано звіт голови райдержадміністрації про виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку територій і делегованих повноважень у 2009 році; розглянуто питання про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян у Баштанському районі на 2006-2010 роки тощо.

 

Депутати районної ради затвердили звіт про виконання районного бюджету Баштанського району та використання коштів резервного фонду непередбачених видатків на І квартал 2010 року, внесли зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Баштанському районі на період до 2012 року, заслухали звіти голів постійних комісій районної ради з питань культури, освіти, молоді, спорту та засобів масової інформації, депутатської діяльності та етики (голова комісії А.Л. Петров) та голови постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту та зв’язку, житлово‑комунального господарства, торговельного та побутового обслуговування, будівництва, приватизації та власності Ю.М. Літвінова та ін.

 

Під час розгляду питання щодо внесення доповнень та змін до рішення районної ради «Про відзначення в Баштанському районі 65‑ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 65‑річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війни 1941-1945 років» (від 24 вересня 2009 року) рішенням районної ради рекомендовано Баштанській міській раді провести громадські слухання щодо питання повернення вулицям Баштанки назв, які відображали її героїчну історію, зокрема Червоних Партизанів та Червоноармійської. Районній газеті «Голос Баштанщини» запропоновано обговорити на сторінках газети тему відновлення історичної справедливості по перейменуванню вулиць м. Баштанка та у селах району.

 

Депутати районної ради внесли зміни до Програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2006-2010 роки («Турбота») стосовно надання адресної матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення. Зокрема встановлено доплату до пенсії трьом учасникам звільнення Миколаївської області від фашистських загарбників у розмірі 100 гривень щомісячно.

 

70 ветеранам Великої Вітчизняної війни виділено по 300 гривень одноразової матеріальної допомоги (учасникам бойових дій у роки Великої Вітчизняної війни до 65‑ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та 65‑ї річниці визволення України від фашистських загарбників).

 

БРАТСЬКИЙ район

 

На засіданні постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, ЖКГ, торговельного та побутового обслуговування населення серед низки важливих питань розглядалось питання щодо виконання рекомендацій (наданих постійною комісією у 2009 році) по виконанню районної Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2006-2011 роки.

 

Депутати районної ради розглянули звернення Антимонопольного комітету України щодо проведення перевірок діяльності організаторів перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування і забезпечення конкурсного відбору перевізників, – та надали відповідні рекомендації.

 

На засіданні виконкому Сергіївської сільської ради розглянуто питання стосовно медичного обслуговування дитячого населення. З метою поліпшення ситуації розроблено конкретні заходи.

 

Депутатами сільської ради з залученням спеціалістів зроблено детальний аналіз стану роботи з профілактики туберкульозу на території сільської ради, а також схвалено конкретні рекомендації.

 

МИКОЛАЇВСЬКИЙ район

 

Напередодні знаменного свята – Дня Перемоги голова райдержадміністрації Ю.В. Серебряков, заступник голови районної ради С.М. Григор’єв та голова районної організації ветеранів України О.П. Чарушникова від імені депутатського корпусу та районної влади відвідують родини кожного учасника бойових дій у роки Великої Вітчизняної війни з привітаннями та щирими побажаннями доброго самопочуття, щастя, благополуччя. Воїнам-визволителям дякують за мужність і героїзм у роки війни.

 

Разом з вітальною листівкою з Днем Перемоги від голови облдержадміністрації М.П. Круглова, голови обласної ради Т.В. Демченко ветеранам у їх домівках вручають одноразову грошову допомогу у розмірі 600 гривень (з них з обласного бюджету – 300 гривень, з районного – 300 гривень).

 

НОВОБУЗЬКИЙ район

 

На території Софіївської сільської ради проживають два інваліди та п’ятдесят вісім учасників Великої Вітчизняної війни.

 

Сільські депутати, працівники лікарняної амбулаторії та центру соціального захисту здійснили подвірний обхід усіх ветеранів задля обстеження умов проживання, а також дізналися про нагальні потреби стареньких. Сьогодні всі питання, з якими зверталися ветерани, вирішені. Це – вирішення побутових проблем, підготовка городів до висадження сільськогосподарських культур тощо. Цими днями ветерани отримують вітальні листівки з Днем Перемоги, подарунки та грошову допомогу.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ