Буде хліб і до хліба…

Новости, Репортер

  26 Авг , 2010

З нагоди завершення жнив 22 серпня на миколаївському стадіоні «Юність» пройшов святковий ярмарок, у якому взяли участь голова облдержадміністрації М.П.Круглов, голова обласної ради Т.В.Демченко, Миколаївський міський голова В.Д.Чайка та представники кожного району області, які запропонували за цінами виробників кращі зразки своєї сільгосппродукції. Присутніх своїми виступами розважали аматорські та професійні мистецькі колективи області.

 

Того ж дня у сесійній залі обласної ради відбулося нагородження найкращих сільгоспвиробників області.

 

Перше місце серед районів з найвищим рівнем виробництва зерна на гектар ріллі (14,63 центнера) посів Єланецький район, який голова облдержадміністрації М.П.Круглов нагородив Почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації та грошовою премією у 3000 гривень.

 

Арбузинський район під час жнив показав результат у 14,59 центнера зерна на гектар ріллі, за що отримав друге місце серед районів області, а також був нагороджений Почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації і цінним подарунком вартістю у 2000 гривень.

 

Почесне третє місце посів Первомайський район із результатом 14,49 центнера зерна на гектар ріллі. Район також було нагороджено Почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації та цінним подарунком вартістю, що дорівнює сумі грошової премії 1000 гривень.

 

Від голови облдержадміністрації отримали подяки також ті райони області, які забезпечили збирання найбільшого валу зернових.

 

Хлібороби Баштанського району виробили найбільший вал зерна – 150,1 тис. тонн, або 12,50 центнера з гектара ріллі при врожайності 23,6 ц/га. Березанський район цього року показав результат у 127,2 тис. тонн зерна, або 13,92 центнера з гектара ріллі при врожайності 24,6 ц/га. Веселинівський район також забезпечив значний вал зерна – 109,2 тис. тонн, або 12,45 центнера з гектара ріллі при врожайності 26,5 ц/га.

 

Нагороди та почесні відзнаки отримали сільгосппідприємства, господарства та фермери-одноосіб-ники, які одержали найвищий в області урожай чи забезпечили найвищу врожайність ранніх зернових культур.

 

Без нагород не залишились і екіпажі комбайнів та жаткарі, які щоденною працею допомогли забезпечити виробництво 2 млн. тонн зернових для Миколаївщини цього року.

 

Від імені депутатського корпусу обласної ради аграріїв області зі значним результатом, який досягнуто цього року попри складні природні умови, привітала голова обласної ради Т.В.Демченко.

 

Дмитро ШВАРЦ

Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ